صفر تا صد بوست تلگرام پرمیوم

صفر تا صد بوست تلگرام پرمیوم

صفر تا صد بوست تلگرام پرمیوم

در دنیای امروزی که رقابت بیش از هر زمانی به‌ویژه در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته، دیده شدن و جذب مخاطب در این فضا به یک ضرورت و الزام برای کسب و کارها تبدیل شده است. از آنجایی‌که تلگرام نیز به‌عنوان یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در بین کاربران شناخته می‌شود و رقابت در این پلتفرم روز به روز در حال افزایش است و برای برجسته شدن از میان انبوه کانال‌ها، نیاز به راهکارهایی نوین دارد، این برنامه فرصتی عالی برای کسب و کارها و صاحبان برندها در این زمینه به وجود آورده است و به آنها این امکان را می‌دهد که با انجام اقداماتی در این پلتفرم در بین انبوه کانال‌ها و گروه‌ها بهتر دیده شوند و موفق به جذب تعداد بیشتری از مخاطبان شوند.

این راهکار تلگرام تحت عنوان بوست شناخته می‌شود و حقیقتا راه‌حلی برای ارتقای کانال شما و رسیدن به مخاطبان هدفمند‌تر می‌باشد. برای آشنایی و گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، بهتر است تا انتهای این مطلب را دنبال کنید تا با صفر تا صد بوست تلگرام پرمیوم به طور کامل آشنا شوید.

معرفی بوست تلگرام

بوست یکی از قابلیت‌های جدید در تلگرام است که برای کاربران پرمیوم این امکان را به وجود آورده است که بتوانند کانال خود را به‌ طور موثرتری تبلیغ کنند و به تعداد قابل توجهی از کاربران و مخاطبان جدید دست پیدا کنند. بوست تلگرام دقیقا به منزله معرفی و تبلیغ کانال شما توسط کاربران تلگرام به سایرین می‌باشد؛ به این صورت که با بوست شدن کانال، نام و آیکون کانال شما در بخش “کانال‌های پیشنهادی” تلگرام به کاربران نمایش داده می‌شود و بدین ترتیب، شانس بیشتری برای جذب عضو جدید پیدا می‌کنید.

4 مزیت استفاده از بوست تلگرام پرمیوم

از آنجایی که بوست تلگرام، کانال شما را در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌دهد دارای مزایایی به شرح زیر می‌باشد:

1) افزایش تعداد اعضای کانال

اصولا تبلیغات با هدف افزایش مخاطبان بالقوه صورت می‌گیرند و بوست تلگرام نیز به این دلیل که کانال شما را به افراد بیشتری نشان می‌دهد، سبب جذب تعداد قابل توجهی عضو به کانال شما در مدت زمان کوتاهی خواهد شد. این مامر به ویژه برای کانال‌های تازه تاسیس که نیاز به مخاطب و عضو دارند بسیار موثر و کاربردی می‌باشد.

2) جذب مخاطبان هدفمند

با بوست کردن تلگرام، کانال خود را می‌توانید به مخاطبان مرتبط با موضوع خود معرفی کنید و از این طریق مخاطبان هدفمندتری را جذب کنید. این موضوع برای افزایش تعامل و نرخ تبدیل شما بسیار ارزشمند می‌باشد.

3) ارتقای اعتبار کانال

یکی دیگر از مزایای بوست کردن تلگرام، افزایش اعتبار کانال می‌باشد به این صورت که بوست شدن تلگرام توسط کاربران دیگر به‌عنوان نوعی تایید و اعتبار برای کانال شما شناخته می‌شود و سبب می‌شود مخاطبان جدید سریع‌تر به شما اعتماد کنند. این امر برای کسب و کارها و کانی که برای شناخته شدن برندشان به‌عنوان یک برند معتبر تلاش می‌کنند، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

4) پیشی گرفتن از رقبا

با استفاده از بوست تلگرام می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و بیشتر دیده شوید. و جایگاه خود را در بین سایر رقبا تقویت کنید.

6 مرحله نحوه استفاده از بوست تلگرام پرمیوم

استفاده از بوست تلگرام پرمیوم بسیار ساده است. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله اول: اشتراک پرمیوم را خریداری کنید. اولین قدم برای بوست کردن تلگرام این است که اشتراک پرمیوم تلگرام را برای خود خریداری کنید.
 • مرحله دوم: به کانال تلگرامی که می‌خواهید بوست کنید، بروید.
 • مرحله سوم: منوی کانال را باز کنید. برای این کار روی آیکون سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه کانال کلیک کنید.
 • مرحله چهارم: در منوی باز شده، گزینه “Boost Channel” را انتخاب کنید.
 • مرحله پنجم: تعداد دفعات بوست را مشخص کنید. در صفحه جدید، می‌توانید تعداد دفعاتی که می‌خواهید کانال خود را بوست کنید، برگزینید. هر بار بوست کردن کانال، هزینه مشخصی دارد که از حساب پرمیوم شما کسر می‌شود.
 • مرحله ششم: بوست را تایید کنید. برای این کار بر روی دکمه “Boost Channel” کلیک کنید تا بوست کانال شما تأیید شود.

محتواهای مناسب برای بوست کانال تلگرام

انتخاب محتوای مناسب برای بوست کانال تلگرام، نقشی اساسی در جذب مخاطب و افزایش اعضای کانال شما ایفا می‌کند. پس در انتخاب محتوای انتشاری برای کانالتان هوشمندانه‌تر رفتار کنید و محتواهای زیر را مد نظر داشته باشید:

محتواهای آموزشی و ارائه اطلاعات

ارائه محتواهای آموزشی در حوزه فعالیت کانال شما می‌تواند مخاطبان متخصص و علاقمند به موضوع شما را به سویتان بکشاند. این محتواها می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • مقالات آموزشی
 • راهنمایی‌ها و ترفندها
 • ویدیوهای آموزشی
 • اینفوگرافیک
 • چک‌لیست‌ها
 • وبینارها

محتوای سرگرم‌کننده

محتوای سرگرم‌کننده

این نوع محتواها به افزایش تعامل و تشویق مخاطبان به اشتراک‌گذاری محتوای شما منجر خواهد شد. انواع طنز، سرگرمی، گیف، ویدیوهای کوتاه و… می‌توانند در این دسته‌بندی قرار بگیرند.

محتواهای خلاقانه

محتواهای خلاقانه

سعی کنید محتواها را خلاقانه‌تر انتخاب کنید و ایده‌های نو و ابتکاری را در محتواهای خود لحاظ کنید تا سبب تمایز خود با دیگر کانال‌ها در زمینه فعالیت خودتان شوید.

محتواهای تعاملی

محتواهای تعاملی

از محتواهای تعاملی همچون نظرسنجی، پرسش و پاسخ، مسابقه و… غافل نشوید؛ زیرا این محتواها می‌توانند تعامل مخاطبان با شما را افزایش دهند.

 محتواهای ترند شده

 محتواهای ترند شده

یکی دیگر از محتواهای قابل استفاده برای بوست تلگرام می‌توانند محتواهای به‌روز و ترند شده باشند. این موضوعات بسیار جذاب هستند و می‌توانند کاربران بسیاری را به شما جذب کنند.

استفاده از عناوین جذاب

هر محتوایی که منتشر می‌کنید نیاز به یک عنوان جذاب و گیرا دارد، چرا که عنوان تعیین می‌کند که آیا کاربر ادامه مطلب و محتوای شما را ببینید یا خیر.

دعوت به اقدام

صرف‌نظر از نوع محتوا، دعوت به اقدام را فراموش نکنید و در انتهای هر پست، مخاطبان خود را به انجام کاری مانند عضویت در کانال، اشتراک‌گذاری محتوا، یا نظر دادن دعوت کنید.

انتشار منظم محتوا

البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که انتشار منظم محتوا می‌تواند تاثیر بسیاری در دیده شدن شما داشته باشد و پس از بوست کردن کانال خود باید این موضوع را در نظر بگیرید و به‌صورت منظم محتواها را انتشار دهید.

نکاتی برای استفاده موثر از بوست تلگرام پرمیوم

نکاتی برای استفاده موثر از بوست تلگرام پرمیوم

در کنار استفاده از بوست تلگرام پرمیوم، نکات مهمی نیز برای استفاده موثر از این قابلیت و حداکثر رساندن بازدهی آن وجود دارد که در این قسمت به بررسی آنها می‌پردازیم:

 • قبل از اینکه برای بوست کردن تلگرام خود اقدام کنید، کانال خود را راه‌اندازی کنید و مطمئن شوید که محتواهای باکیفیت، آموزنده و مناسب را در آن انتشار خواهید داد.
 • تعداد اعضای کانال خود را از قبل افزایش دهید، زیرا هر چه تعداد اعضای کانال شما بیشتر باشند، اعتبار و اعتمادی که مخاطبان جدید به شما خواهند کرد بیشتر خواهد شد.
 • زمان مناسب برای بوست کردن را انتخاب کنید و در زمانی کانال خود را بوست کنید که مخاطبان شما فعال‌تر هستند. با بررسی آمار کانال خود، می‌توانید روزها و ساعات پرمخاطب را شناسایی کرده و در آن زمان‌ها اقدام به بوست کردن کانال کنید.
 • رویدادها و مناسبت‌های خاص می‌توانند زمان مناسبی برای بوست کردن باشند، پس زمان دقیق رویدادها و مناسبت‌های خاص مرتبط با فعالیت خود را شناسایی کنید و در ان رمان کانال خود را بوست کنید. در این زمان‌ها معمولا جذب مخاطبان هدفمندتر اتفاق خواهد افتاد.
 • از بوست‌های هدفمند استفاده کنید. به طور مثال کانال خود را به طور خاص برای کاربران یک کشور، منطقه یا شهر خاص بوست کنید و آنها را بر اساس علایق و سلایق مخاطبان هدف خود تنظیم کنید.
 • آمار و گزارشات مربوط به بوست‌های خود را به طور مرتب بررسی کنید. به طور مثال میزان بازدید، تعامل و نرخ تبدیل را رصد کنید تا ببینید کدام بوست‌ها موثرتر بوده‌اند.
 • بر اساس نتایجی که از گزارشات به دست آورده‌اید استراتژِ بوست خود را اصلاح کنید تا بتوانید اثربخشی آن را استفاده کنید.
 • خلاق باشید و ایده‌های جدید استفاده کنید، به طور مثال با اینفلوئنسرها و افراد تاثیرگذار در حوزه مرتبط با کانال خود همکاری کنید. یا مسابقات و کمپین‌های تبلیغاتی جذاب را راه‌اندازی کنید.
 • همچنین توجه داشته باشید که برای اینکه نتیجه مطلوب را از بوست تلگرام پرمیوم بگیرید، باید به طور مرتب از آن استفاده کنید، پس صبور باشید و برای رسیدن به نتیجه مطلوب شکیبایی به خرج دهید.
 • در کنار بوست تلگرام پرمیوم، از سایر روش‌های موثر مانند تولید محتوای با کیفیت، تبلیغات در سایر پلتفرم‌ها و… نیز برای ارتقای کانال خود استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی بوست تلگرام پرداختیم و یک راهنمایی با مضمون صفر تا صد بوست تلگرام پرمیوم را در اختیارتان قرار دادیم. شما نیز اگر قصد دارید کانال خود را در این پلتفرم ارتقا دهید، سریع‌تر تلگرام خود را به نسخه پرمیوم ارتقا دهید و برای بوست کردن آن اقدام کنید زیرا با بوست تلگرام پرمیوم و رعایت نکات ذکر شده، می‌توانید کانال خود را به طور موثرتری ارتقا داده و به مخاطبان هدفمند بیشتری دست پیدا کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و تهیه اکانت پرمیوم تلگرام نیز می‌توانید روی تیم متخصص ما حساب کنید.

سوالات متداول

 1. بوست تلگرام پرمیوم چیست؟

بوست تلگرام پرمیوم قابلیتی جدید در تلگرام است که به کاربران پرمیوم این امکان را می‌دهد تا کانال خود را به طور موثرتری تبلیغ کرده و به تعداد قابل توجهی از کاربران جدید دست پیدا کنند.

 1. مزایای استفاده از بوست تلگرام چیست؟

افزایش اعضای کانال، جذب مخاطبان هدف، ارتقای اعتبار کانال، پیشی گرفتن از رقبا و… از جمله مزایای اصلی بوست کردن تلگرام هستند.

 1. چگونه می‌توان بوست تلگرام را فعال کرد؟

برای استفاده از بوست تلگرام ابتدا اشتراک پرمیوم تلگرام را خریداری کنید.، سپس به کانال تلگرامی که می‌خواهید بوست کنید، بروید و منوی کانال را باز کنید. از بین گزینه‌های موجود، گزینه  “Boost Channel” را انتخاب کنید و تعداد دفعات بوست و آن را تأیید کنید.

 1. هزینه بوست تلگرام چقدر می‌باشد؟

هزینه بوست کردن تلگرام به تعداد دفعاتی که می‌خواهید کانال خود را بوست کنید بستگی دارد و برای اطلاع دقیق از قیمت می‌توانید به وب‌سایت رسمی تلگرام مراجعه کنید.

 

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *