نقد و بررسی اکانت Yousician یوزیشن

نقد و بررسی اکانت Yousician یوزیشن

Yousician یک پلتفرم آموزش موسیقی تعاملی است که به شما امکان می‌دهد بتوانید با استفاده از آن ساز مورد نظر خود را با روشی سرگرم‌کننده و حرفه‌ای بیاموزید. این برنامه دارای فناوری تشخیص صدا و بازخورد بلادرنگ می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا در حین نواختن نت‌ها و آکوردها بتوانید دقت و زمان‌بندی خود را ارتقا دهید. این برنامه همچنین دارای یک کتابخانه وسیع با طیف گسترده‌ای از آهنگ‌ها و تمرین‌ها در سبک‌های مختلف موسیقی است که برای نوازندگان در تمامی سطوح مهارت از مبتدی تا پیشرفته مناسب می‌باشد. اما باتوجه‌به این توضیحات همچنان ممکن است حین خرید و استفاده از این برنامه دوبه‌شک باشید که آیا این برنامه آن‌چنان که نیاز دارید، نیازهای شما را پاسخ خواهد داد یا خیر. که برای پاسخ به این پرسش در این مطلب تصمیم داریم به‌نقد و بررسی آن بپردازیم و به شما کمک کنیم بتوانید بهترین تصمیم را در مورد این برنامه برای خود بگیرید، پس تا انتها همراه ما باشید.

بررسی اکانت یوزیشن

برای داشتن یک آشنایی کافی و جامع از این برنامه، آن را از جهات مختلف همچون مزایا، معایب، عملکرد، رابط کاربری و در نهایت نظرات کاربران مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مزایای یوزیشن

مزایای یوزیشن

مزایای یوزیشن

اولین موردی که برای داشتن یک نقد و بررسی اساسی از این برنامه باید مورد توجه قرار دهیم، مزایای استفاده از آن می‌باشد. از جمله مهم‌ترین مزایای یوزیشن عبارت‌اند از:

 • یادگیری تعاملی و سرگرم‌کننده: این برنامه تمرکز خود را بر روی آموزش تعاملی قرار داده و با این کار سبب کاهش خستگی و لذت‌بخش‌تر کردن یادگیری برای کاربران شده است.
 • بازخورد بلادرنگ و بدون معطلی: یوزیشن با استفاده از فناوری تشخیص صدا، در همان لحظه پس از نواختن ساز توسط شما در مورد نواختنتان اظهار نظر می‌کند و بازخورد می‌دهد. که این به شما امکان می‌دهد بتوانید به‌سرعت ایرادات خود را شناسایی کنید و در همان مرحله از آموزش برای رفع آنها تلاش کنید.
 • دسترسی به محتوای متنوع: این پلتفرم برای آموزش انواع ساز، محتواهای متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده و شما می‌توانید با آزادی عمل از آهنگ‌ها و تمرین‌های این برنامه در سبک‌های مختلف برای آموزش هر سازی که دوست دارید کمک بگیرید.
 • اندازه‌گیری میزان پیشرفت: Yousician میزان پیشرفت شما در طول زمان را پیگیری می‌کند و به شما نشان می‌دهد که در یک بازه زمانی در مهارت مورد نظر خود چقدر پیشرفت داشته‌اید. استفاده از این ویژگی سبب افزایش انگیزه در شما خواهد شد و در نتیجه استمرار در تمرین و یادگیری را در پی خواهد داشت.
 • قیمت مقرون‌به‌صرفه: از دیگر مزایای این برنامه می‌توانیم به مقرون‌به‌صرفه بودن آن اشاره کنیم. یوزیشن نسبت به سایر پلتفرم‌های آموزش موسیقی دارای قیمت بسیار مناسب‌تری می‌باشد.
معایب یوزیشن

معایب یوزیشن

معایب یوزیشن

علاوه بر اینکه یوزیشن دارای مزایای بسیاری می‌باشد، یک سری معایب نیز دارد که آشنایی با آنها می‌تواند نقد و بررسی درست‌تری از این برنامه را در اختیار کاربران قرار دهد. از جمله مهم‌ترین معایب این برنامه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • نیاز به اشتراک پرمیوم: برای اینکه شما بتوانید به‌تمامی امکانات و قابلیت‌های این برنامه دسترسی داشته باشید، باید حتماً اشتراک پرمیوم آن را برای خود خریداری کنید.
 • اتکا به دستگاه هوشمند: یوزیشن برای کار کردن به یک دستگاه هوشمند مانند گوشی هوشمند یا تبلت نیاز دارد و این موضوع می‌تواند برای افرادی که به این دستگاه‌ها دسترسی ندارند، محدودکننده باشد.
 • عدم امکان تعامل با مربی: با اینکه آموزش‌های یوزیشن بر پایه تعامل طراحی شده‌اند، اما این پلتفرم خودآموز است و در آن ایجاد هیچ تعاملی بین شما و مربی زنده امکان‌پذیر نمی‌باشد. این موضوع در برخی از مواقع که نیاز مبرم به بازخورد از سمت مربی می‌باشد، کمی دردسرساز است.
 • تمرکز بر روی اصول اولیه: از دیگر معایب این برنامه باید به تمرکز بیشتر آن بر آموزش اصول اولیه اشاره کنیم؛ زیرا در این صورت ممکن است این برنامه برای افراد باتجربه که به دنبال یادگیری تکنیک‌های پیشرفته‌تری هستند خیلی کاربرد نداشته باشد.
یوزیشن از نظر عملکرد

یوزیشن از نظر عملکرد

یوزیشن از نظر عملکرد

عملکرد Yousician  یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین ارزش کلی این برنامه است که در این بخش به بررسی جنبه‌های مختلف آن به شرح زیر می‌پردازیم:

 • تشخیص صدا

همان‌طور که گفتیم این برنامه از فناوری تشخیص صدا استفاده می‌کند و به‌سرعت بازخوردهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. دقت این تشخیص صدا بسیار بالاست اما گاهی ممکن است با اشتباه همراه باشد به‌خصوص در زمانی که در محیط‌های شلوغ و پرسروصدا به نواختن مشغول هستید یا از میکروفون بی‌کیفیت استفاده می‌کنید.

تاخیر بین نواختن شما و ارسال بازخورد از سمت برنامه نیز بسیار کم است و شما می‌توانید بدون وقفه به نواختن خود ادامه دهید.

 • بازخورد

یوزیشن دارای تنوع بسیاری در ارسال انواع بازخورد مانند بازخورد بصری، شنوایی و لمسی است و این موضوع به شما کمک می‌کند تا اشتباهات خود را با وضوح بیشتری شناسایی و اصلاح کنید.

 • کتابخانه محتوا

کتابخانه یوزیشن دارای طیف گسترده‌ای از آهنگ‌ها و تمرین‌ها در سبک‌های مختلف موسیقی است و همه آنها دارای کیفیت خوبی هستند و به‌خوبی و به‌صورت بسیار سرگرم‌کننده‌ای تنظیم شده‌اند. همچنین این پلتفرم به طور مداوم کتابخانه خود را بروز می‌کند و شما همیشه به چیزهای جدیدی در آن دسترسی دارید.

 • قابلیت‌های آموزشی

این برنامه همچنین از نظر قابلیت‌های آموزشی عملکرد بسیار خوبی دارد و درس‌های آموزشی در آن ساختار یافته‌اند و به طور منطقی پیشرفت می‌کنند. همچنین این آموزش‌ها دارای تنوع بسیار خوبی هستند و انواع بازی‌ها، چالش‌ها و تمرین‌های تعاملی را شامل می‌شوند. از سوی دیگر یوزیشن به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید فضای پلتفرم و آموزش‌ها را برای خود شخصی‌سازی کنید و میزان سرعت یا دشواری آنها را باتوجه‌به مهارت خود تنظیم کنید.

تجربه کاربری یوزیشن

تجربه کاربری Yousician  یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید در هنگام تصمیم‌گیری برای استفاده از این برنامه در نظر گرفته شود. به‌طورکلی رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و آسان است که این امر به شما حتی اگر مبتدی باشید کمک می‌کند بتوانید به‌آسانی بین بخش‌های مختلف برنامه مانند کتابخانه محتوا، درس‌ها و تنظیمات جابه‌جا شوید و به‌صورت ساده‌تری ساز مورد نظر خود را بیاموزید. این برنامه از لحاظ بصری نیز بسیار جذاب و دلنشین است و سبب می‌شود بتوانید تجربه بهتری از برنامه داشته باشید و آموزش را لذت‌بخش‌تر پیش ببرید.

از سوی دیگر از کارایی این برنامه نیز نباید چشم پوشید و یوزیشن از آن دسته برنامه‌هایی است که با سرعت خوب و بدون کندی کار می‌کند و به‌ندرت دچار لگ یا تاخیر می‌شود و با طیف وسیعی از دستگاه‌های هوشمند از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترها سازگار است.

یوزیشن از نظر کاربران

بررسی یوزیشن از نظر کاربران را می‌توانیم مهم‌ترین مؤلفه در مورد نقد و بررسی این برنامه در نظر بگیریم. همان‌طور که گفتیم Yousician یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های آموزش موسیقی در جهان است و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان دارد. و اکثر این کاربران نظرات مثبتی در مورد آن بیان کرده‌اند و بیشتر مزایایی همچون آموزش تعاملی، بازخورد بلادرنگ، محتوای متنوع، امکان بازدید پیشرفت و مقرون‌به‌صرفه بودن آن را مدنظر قرار داده‌اند و نظراتی را به شرح زیر بیان کرده‌اند:

 • ” Yousician بهترین راهی است که تابه‌حال برای یادگیری نواختن گیتار پیدا کرده‌ام. این برنامه سرگرم‌کننده، آموزنده و بسیار موثر است.”
 • “من از Yousician برای یادگیری نواختن پیانو استفاده می‌کنم و پیشرفت زیادی کرده‌ام. بازخورد بلادرنگ در این برنامه، ویژگی بسیار مفیدی است که به من کمک کرده تا اشتباهات خود را اصلاح کنم.”
 • “Yousician راهی عالی برای یادگیری نواختن ساز به‌صورت خودآموز است. بااین‌حال، اگر به دنبال تعامل با یک مربی هستید، این برنامه ممکن است برای شما مناسب نباشد.”
 • “Yousician به من کمک کرده است تا نواختن گیتار را یاد بگیرم، حتی بدون هیچ تجربه قبلی! “

علاوه بر این نظرات، رتبه‌بندی این برنامه در سایت‌های مختلف نیز عبارت‌اند از:

 • Yousician در وب‌سایت خود دارای رتبه‌بندی 4.5 از 5 ستاره در بیش از 1.5 میلیون نظر است.
 • یوزیشن در Google Play Store دارای رتبه‌بندی 4.7 از 5 ستاره در بیش از 10 میلیون نظر است.
 • یوزیشن در App Store دارای رتبه‌بندی 4.8 از 5 ستار در بیش از 5 میلیون نظر است.

سخن پایانی

یوزیشن یکی از بهترین پلتفرم‌ها در زمینه آموزش موسیقی است که با قابلیت‌ها و مزایایی که در اختیار کاربران قرار داده، آموزش ساز دلخواهتان را ساده‌تر از هر زمانی کرده است. اما همچنان پلتفرم‌های دیگری برای آموزش موسیقی وجود دارند که ممکن است نیازهای شما را بهتر پاسخ دهند. پس باتوجه‌به این موضوع در مقاله پیش رو به بررسی نقد و بررسی یوزیشن پرداختیم و آن را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دادیم و مزایا و معایب آن را به طور کامل در اختیارتان قرار دادیم. در نهایت تصمیم‌گیری نهایی به عهده شماست و می‌توانید باتوجه‌به سلیقه و ترجیحات خود این برنامه را برای خود خریداری کنید و به آموزش مورد نظر خود بپردازید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید روی متخصصان اکانت بازار حساب کنید و اشتراک یوزیشن را نیز به‌واسطه آنها برای خود خریداری کنید.

سؤالات متداول

 1. یوزیشن چه برنامه‌ای است؟

یوزیشن یک پلتفرم آموزش تعاملی موسیقی است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از آموزش‌های متنوع آن ساز دلخواه خود را یاد بگیرید و از نواختن آن لذت ببرید.

 1. مزایای استفاده از یوزیشن چه می‌باشد؟

یادگیری تعاملی، ارائه بازخوردهای بلادرنگ، محتوای متنوع، اندازه‌گیری میزان پیشرفت و… از جمله اصلی‌ترین مزایای این پلتفرم آموزشی هستند.

 1. معایب استفاده از یوزیشن چه هستند؟

از جمله مهم‍ترین معایب این برنامه می‌توانیم به اتکای آن به دستگاه‌های هوشمند، دسترسی محدود در اکانت رایگان، تمرکز بر آموزش اصول اولیه و… اشاره کنیم.

 1. یوزیشن از نظر عملکرد به چه صورت است؟

این برنامه به‌طورکلی از نظر عملکرد قوی می‌باشد. در آن تشخیص صدا دقیق است، بازخورد مفید می‌باشد کتابخانه محتوا متنوع و باکیفیت است و قابلیت‌های آموزشی به‌خوبی طراحی شده‌اند.

 1. یوزیشن برای چه کسانی مناسب نیست؟

باتوجه‌به اینکه یوزیشن بیشتر روی آموزش اصول اولیه تمرکز کرده برای نوازندگان با تجربه‌ای که به دنبال یادگیری تکنیک‌های بسیار پیشرفته‌تری هستند مناسب نمی‌باشد.

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *