17 اپلیکیشن خفن و کاربردی آموزش زبان

17 اپلیکیشن خفن و کاربردی آموزش زبان

17 اپلیکیشن خفن و کاربردی آموزش زبان

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان بسته به نیازها و اهداف شما تعیین می‌شود. اینکه در رایتینگ ضعیف باشید و یا لیسنینگ، طبق همان، اپلیکیشن مورد نظر خود را باید انتخاب کنید. برنامه‌ها و خدمات آنلاین به شما این اجازه را می‌دهند که طبق شرایط خودتان و در مکان‌هایی که راحت‌تر هستید، به یادگیری زبان بپردازید. نکته مهم این است که بفهمید ضعف شما چیست و در مراحل مختلف باید روی چه نکته‌ای کار کنید.

انتخاب بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان، به سبک و اهداف یادگیری زبان شما بستگی دارد. برخی از اپلیکیشن‌ها برای افرادی که می‌خواهند با گوش دادن به مکالمات روان صحبت کنند، بهترین هستند. یکسری اپلیکیشن‌ها هم وجود دارند برای افرادی که فقط می‌خواهند اصول اولیه را یاد بگیرند تا بتوانند به خارج از کشور سفر کنند. هدف شما هرچه که باشد، ما به عنوان برترین فروشگاه خرید اکانت اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم اپلیکیشنی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. در این مقاله، 17 اپلیکیشن خفن و کاربردی آموزش زبان را بررسی می‌کنیم. برای شروع آماده‌اید؟

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

چرا باید از اپلیکیشن های آموزش زبان استفاده کرد؟

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان می‌توانند ابزار موثری برای بهبود مهارت‌های زبانی شما باشند، اما اگر می‌خواهید مسلط شوید، احتمالاً به کمک بیشتری نیاز خواهید داشت. هر زبان شناس موافق است که بخش ضروری یادگیری زبان دوم تعامل انسانی است، بنابراین بسیار اهمیت دارد که به دنبال برنامه‌های یادگیری باشید که شامل گزینه ای برای گوش دادن و صحبت با افراد بومی زبان انتخابی شما باشد. برنامه‎هایی که بر ساخت واژگان تمرکز دارند می‌توانند کمک کنند، اما فقط در کنار کلاس ها یا سایر ابزارهای یادگیری.

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان می‌توانند به دانش‌آموزان مبتدی و متوسط ​​کمک کنند تا پایه زبان خود را تقویت کنند. اگر فقط می‌خواهید به اندازه‌ای یاد بگیرید که یک قهوه سفارش دهید، این اپلیکیشن‌ها می‌توانند شما را به این نقطه برسانند. تسلط به زبان نیاز به آموزش و درک آن دارد، چه از طریق صحبت، یادگیری در کلاس، یا خواندن کتاب و تماشای فیلم.

آشنایی با 17 اپلیکیشن آموزش زبان

اپلیکیشن DROPS Visual یادگیری زبان و واژگان

اپلیکیشن DROPS Visual یادگیری زبان و واژگان

1) اپلیکیشن DROPS Visual یادگیری زبان و واژگان

Drops از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان است که از جلسات و تصاویر پنج دقیقه‌ای شبیه به بازی برای آموزش کلمات جدید استفاده می‌کند. از زمان ایجاد آن در سال ۲۰۱۵، Drops به عنوان یک منبع آموزشی معتبر، شهرت بسیار مثبتی به دست آورده است. یک نگاه به تعداد دانلود و رتبه‌بندی کاربران این برنامه می‌تواند شما را از اعتبار و محبوبیت آن آگاه کند. پس از دانلود برنامه Drops، بلافاصله از شما خواسته می‌شود که زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

با این حال، هر زمانی که شروع به استفاده از آن کردید، می‌توان آن را تغییر داد. از طریق تکرار و یادداشت، Drops تلاش می‌کند تا شما را به حفظ سریع واژگان وادار کند. پس از پایان جلسه، باید ۱۰ ساعت برای دور بعدی یادگیری خود صبر کنید.

اپلیکیشن Babbel یادگیری زبان های مختلف

اپلیکیشن Babbel یادگیری زبان های مختلف

2) اپلیکیشن Babbel یادگیری زبان های مختلف

اگر به دنبال یک بسته کامل آموزش زبان هستید، اپلیکیشن Babbel راهی برای دیدن آموزش کامل و جامع زبان است. Babbel به عنوان بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان در توضیح قواعد گرامری در حین تمرین برای ایجاد درک عمیق تر، کار بسیار خوبی انجام می‌دهد.  متأسفانه، نسخه آزمایشی رایگان برای این اپ محدود است و فقط یک درس برای هر زبان ارائه می‌کند. بنابراین به دنبال خرید اشتراک پرمیوم برنامه آموزش زبان بابل Babbel باشید.

اپلیکیشن Hello English آموزش گرامر و مکالمه زبان

اپلیکیشن Hello English آموزش گرامر و مکالمه زبان

3) اپلیکیشن Hello English آموزش گرامر و مکالمه زبان

آیا باید گوشی خود را برای یادگیری زبان انگلیسی با تعداد زیادی اپلیکیشن مختلف پر کنید؟بیایید اپلیکیشنی را امتحان کنید که ادعا می‌کند همه چیز را پوشش می‌دهد، مانند Hello English . ویژگی‌های Hello English، تفاوت بین نسخه رایگان و حرفه‌ای و آنچه آن را در یادگیری زبان انگلیسی نیاز هست را بررسی خواهیم کرد. به طور کلی، این یک برنامه مبتدی خوب برای یادگیری عناصر مختلف انگلیسی است. بسیار کاربرپسند بوده و به جای صحبت کردن یا خواندن، تمام جنبه‌های زبان انگلیسی را پوشش می‌دهد. با این حال، خالی از اشکال نیست و توصیه می‌شود در کنار آن از منابع معتبر بیشتری استفاده کنید.

اپلیکیشن EF Hello آموزش انگلیسی در قالب گفتگو و تعامل با هوش مصنوعی

اپلیکیشن EF Hello آموزش انگلیسی در قالب گفتگو و تعامل با هوش مصنوعی

4) اپلیکیشن EF Hello آموزش انگلیسی در قالب گفتگو و تعامل با هوش مصنوعی

کاربران گوشی‌های هوشمند اکنون به برنامه‌های مختلفی دسترسی دارند که مهارت‌های زبانی را آموزش می‌دهند و تقویت می‌کنند و نیاز به کلاس‌های خصوصی را کاهش می‌دهند. یکی از این اپلیکیشن‌ها EF Hello است که نه تنها به آموزش زبان انگلیسی مربوط می‌شود بلکه می‌تواند در ارتقای سطح تسلط افراد به زبان نیز مفید باشد.

افراد می‌توانند با هوش مصنوعی برنامه از طریق اکثر درس‌های برنامه چت کنند. خود سازندگان اپلیکیشن این محصول ادعا می‌کنند که ارزیابی سطح کار با دقت زیادی انجام می‌شود و مهندسان ناسا و استنفورد برای طراحی این بخش استخدام شده‌اند.بسیاری از زمینه‌ها تحت تأثیر هوش مصنوعی هستند و عرصه آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. آموزش نیز بر اساس نیازها و سطح فرد سفارشی می‌شود، بنابراین هر کسی تجربه متفاوتی از خرید قانونی اکانت ای اف هلو EF Hello خواهد داشت.

برنامه آموزش زبان رزتا استون Rosetta Stone

برنامه آموزش زبان رزتا استون Rosetta Stone

5) برنامه آموزش زبان رزتا استون Rosetta Stone

Rosetta Stone یک برنامه جامع آموزش زبان است که به شما می آموزد به طور طبیعی به زبان انگلیسی فکر  و صحبت کنید.  رزتا استون یکی از معروف‌ترین و همچنین یکی از منحصر به فردترین پیشنهادها برای یادگیری زبان است.Rosetta Stone کاملاً دقیق است و تمرین‌هایی دارد که به شما کمک می‌کند تا کلمات اساسی را قبل از تشکیل عبارات و جملات طولانی‌تر یاد بگیرید، اما همه آنها به زبان انگلیسی خواهند بود.

این اپلیکیشن کاربردی با استفاده از این روش موفق می شود بدون استفاده از زبان مادری شما، بسیاری از کلمات و عبارات جدید انگلیسی را به شما آموزش دهد. با این کار، شما زبان انگلیسی را طوری یاد می‌گیرید که انگار یک کودک هستید که از ابتدا می‌خواهید زبان مادری خود را فرابگیرید. با خرید اشتراک برنامه آموزش زبان رزتا استون قانونی می‌توانید زبان را به طور طبیعی یاد بگیرید و بلافاصله شروع به تمرین کردن آن کنید. پس، اگر می‌خواهید بدون تکیه بر زبان مادری خود، یادگیری زبان انگلیسی را امتحان کنید، Rosetta Stone را توصیه می‌کنیم.

فلونت یو FLUENTU یادیگیری زبان انگلیسی از پایه!

فلونت یو FLUENTU یادیگیری زبان انگلیسی از پایه!

6) فلونت یو FLUENTU یادیگیری زبان انگلیسی از پایه!

FluentU دارای کلیپ‌های رسانه‌ای معتبر با زیرنویس‌های تعاملی است که معنای هر کلمه را توضیح می‌دهد. بنابراین، می‌توان گفت که FluentU از طریق ویدیوهای معتبر، زبان را به شما آموزش می‌دهد. اینها شامل تریلرهای فیلم، بخش‌های خبری و صحنه‌هایی از سریال‌های تلویزیونی پرطرفدار می‌شوند، همه با زیرنویس‌های تعاملی برای کمک به درک شما. همچنین می‌توانید نحوه استفاده از این کلمه را در زمینه‌های مختلف از طریق جملات مثال و ویدیوهای دیگر مشاهده کنید. نکته جالب و مهم این است که FluentU در حال حاضر ۱۰ زبان را ارائه می‌دهد.

Word Games ورد گیمز برای تقویت لغات و افزایش دایره واژگان زبان‌ آموزان

Word Games ورد گیمز برای تقویت لغات و افزایش دایره واژگان زبان‌ آموزان

7) Word Games ورد گیمز برای تقویت لغات و افزایش دایره واژگان زبان‌ آموزان

Word Games طیف گسترده‌ای از زبان را برای پاسخگویی به زبان آموزان مختلف ارائه می‌دهد. چه بخواهید اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی یا حتی ژاپنی را بیاموزید، گزینه‌های مختلف زبانی را در برنامه خواهید دید. این به کاربران اجازه می‌دهد زبانی را که بیشتر به آن علاقه دارند یا می‌خواهند آن را بهبود بخشند انتخاب کنند.

Word Games با معرفی کلمات و عبارات جدید به شیوه‌ای سرگرم کننده و تعاملی بر ایجاد مهارت‌های واژگانی تمرکز دارد. از طریق پازل‌ها و آزمون‌های مختلف کلمات، کاربران می‌توانند دایره واژگان خود را گسترش دهند و حفظ کلمات جدید خود را بهبود بخشند. این به ویژه برای زبان آموزانی که با حفظ کردن مشکل دارند یا روش‌های سنتی یادگیری واژگان را خسته کننده می‌دانند مفید است.

نرم افزار آموزش زبان TANDEM تاندم یادگیری زبان از افراد بومی!

نرم افزار آموزش زبان TANDEM تاندم یادگیری زبان از افراد بومی!

8) نرم افزار آموزش زبان TANDEM تاندم یادگیری زبان از افراد بومی!

Tandem یک برنامه یادگیری زبان است که به شما امکان می‌دهد مهارت‌های زبانی را یاد بگیرید و به کار ببندید. این برنامه میلیون‌ها زبان آموز را از سراسر جهان در یک برنامه تبادل زبان مدرن گرد هم می‌آورد.

اگرچه سایر برنامه‌های زبان به شما امکان می‌دهند با معلمان زبان ارتباط برقرار کنید، اما این برنامه کمی متفاوت است. از مزیت اصلی Tandem این بوده که به شما امکان می‌دهد برای سرگرمی و تمرین مکالمه با کیفیت به سادگی با زبان آموزان دیگر صحبت کنید. آن‌ها همچنین درس‌هایی را با معلمان حرفه‌ای و همچنین برخی از ابزارهای آموزشی جالب ارائه می‌دهند تا به شما در برقراری ارتباط با دوستان زبان آموز جدید خود کمک کنند.

Tandem به شما کمک می‌کند با دیگر زبان آموزانی که که علایق و اهداف یادگیری مشابهی دارند، ارتباط برقرار کنید. می‌توانید از این برنامه برای تماس، پیام نوشتاری و چت ویدیویی استفاده کنید. همچنین، این برنامه دارای ابزارهای زبانی داخلی است که در زمان ارسال پیام به شما کمک می‌کند. پس خرید اکانت پرمیوم تاندم Tandem قانونی را از دست ندهید. چقدر عالی!؟

نرم افزار Learn English Grammar آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

نرم افزار Learn English Grammar آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

9) نرم افزار Learn English Grammar آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

Learn English Grammar یک نرم‌افزار تمرین گرامر و از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان رایگان است که برای افزایش دقت گرامر انگلیسی طراحی شده است. این نرم‌افزار هزاران سوال دارد که می‌تواند به شما در تمرین و بهبود اصول گرامر انگلیسی کمک کند. برنامه Learn English Grammar در گوگل پلی دارای امتیاز ۴.۱ است و با این همه تست گرامر آماده، کاربران مطمئناً گرامر انگلیسی خود را در کمترین زمان به سطح بالاتری خواهند رساند!

با در دسترس بودن ۲۵ موضوع گرامر مختلف و بیش از ۶۰۰ فعالیت تعاملی، این برنامه بهترین ابزار یادگیری برای هر زبان آموز انگلیسی است. Learn English Grammar هزاران سوال مرتبط با دستور زبان را از طریق پر کردن جاهای خالی، MCQ و تطبیق کلمات ارائه می‌دهد. این برنامه دارای دو نسخه است، زیرا انگلیسی بریتانیایی از نظر املا و تلفظ کمی با انگلیسی آمریکایی متفاوت است.

برنامه خودآموز زبان لینگودیر LingoDeer

برنامه خودآموز زبان لینگودیر LingoDeer

10) برنامه خودآموز زبان لینگودیر LingoDeer

LingoDeer از بازی‌ها و تمرین‌های کوتاه برای آموزش زبان آموزان مبتدی و متوسط انگلیسی استفاده می‌کند. LingoDeer یک رویکرد بازی‌سازی شده برای یادگیری زبان با برنامه درسی هدف‌گرا متشکل از درس‌های ساختاریافته و مرورهای منظم دارد. دروس Lingodeer بر اساس مضامینی مانند ورزش، آب و هوا، قسمت‌های بدن و خرید مرتب می‌شوند. دروس انگلیسی در Lingodeer به چندین زبان از جمله اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، چینی و ویتنامی در دسترس است. تمرینات هر درس به اندازه کافی جامع هستند که می‌توانید در یک درس پنج دقیقه‌ای گوش دادن، خواندن و واژگان خود را تمرین کنید.

این برنامه واژگان و دستور زبانی را که یاد گرفته‌اید ردیابی می‌کند و می‌توانید جلسات تمرین شخصی‌شده را با آن‌ها انجام دهید. به طور کلی، اگر می‌خواهید در عین داشتن ساختار کمی سرگرم شوید، Lingodeer یک گزینه فوق العاده است.

یادگیری سریع زبان با Mosalingua

یادگیری سریع زبان با Mosalingua

11) یادگیری سریع زبان با Mosalingua

MosaLingua برای افرادی که دوست دارند با فلش‌کارت‌ها کار کنند بسیار مناسب است. اپ  MosaLingua  از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان ، کاربران را با کلمات و عبارات متناسب با سطح از طریق چهار نوع فعالیت آشنا می‌کند: گوش دادن و تکرار، حفظ کردن، نوشتن، و خودارزیابی. هر فعالیت مبتنی بر فلش کارت است، با یک طرف فلش کارت یک اعلان (به عنوان مثال، یک کلمه یا عبارت) و دیگری پاسخ صحیح را نشان می دهد. شاید جالب‌ترین بخش برنامه، فعالیت خودارزیابی باشد، که از شما می‌خواهد فلش کارت‌های محتوایی را که یاد گرفته‌اید مرور کنید و به میزانی که فکر می‌کنید آن را یاد گرفته‌اید، امتیاز دهید.

Mango Languages منگو لنگویج آموزش 72 زبان مختلف

Mango Languages منگو لنگویج آموزش 72 زبان مختلف

12) Mango Languages منگو لنگویج آموزش 72 زبان مختلف

اگر هدف شما این است که یاد بگیرید چگونه صحبت کنید و مکالمات را به طور طبیعی به زبان دوم خود داشته باشید، Mango Languages انتخاب مناسبی برای شماست. دروس Mango بر اساس مکالمات ضبط شده توسط افراد بومی است و حاوی محتوایی است. نکته جالب این است که خرید ارزان اکانت پرمیوم Mango منگو لنگویج دارای بسیاری از ویژگی‌های جالب است که می‌تواند به شما کمک کند مهارت‌های تلفظ خود را توسعه دهید.

خودآموز زبان Pimsleur پیمزلر

خودآموز زبان Pimsleur پیمزلر

13) خودآموز زبان Pimsleur پیمزلر

آیا همیشه آرزو داشته‌اید که به زبان دیگری صحبت کنید؟ سفر به ایتالیا و مکالمه کردن با مردم محلی؟ یا با سفارش شام به زبان فرانسوی عالی، دوستان خود را شگفت زده کنید؟ آیا دوست دارید با صحبت کردن به زبان اسپانیایی و یا حتی چینی ماندارین، در حرفه خود قدمی بلند بگذارید؟ اکنون می‌توانید هر زبان جدیدی را یاد بگیرید، حتی اگر قبلاً آن را غیرممکن می‌دانستید، با Pimsleur. در واقع، Pimsleur بسیار قدرتمند است، شما در واقع پس از یک درس شروع به صحبت به زبان جدیدی خواهید کرد. پیشنهاد می‌دهیم که خرید اکانت قانونی پیمزلر Pimsleur را از دست ندهید!

خرید اشتراک پرمیوم بیلینگو آپ Beelinguapp یادگیری زبان با کتاب‌های صوتی!

خرید اشتراک پرمیوم بیلینگو آپ Beelinguapp یادگیری زبان با کتاب‌های صوتی!

14) خرید اشتراک پرمیوم بیلینگو آپ Beelinguapp یادگیری زبان با کتاب‌های صوتی!

Beelinguapp یک برنامه یادگیری با رویکردی خلاقانه و سرگرم کننده برای یادگیری یک زبان خارجی و از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان است. با خواندن و گوش دادن به کتاب‌های صوتی به مدت 10 دقیقه در روز، می‌توانید به سرعت و با اطمینان واژگان و مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشید. خواندن و گوش دادن به کتاب‌های صوتی با روش دو زبانه کنار هم بهترین راه برای مشاهده نحوه عملکرد زبانی است که در حال یادگیری آن در زندگی واقعی هستید.

متون این کتاب‌ها توسط ابزارهای یادگیری زبان مانند واژه نامه و فلش کارت پشتیبانی می‌شوند. استفاده از این ابزارها هم از یادگیری زبان شما پشتیبانی می‌کند و هم به شما کمک کرده تا تجربه یادگیری خود را بهبود دهید.

دولینگو Duolingo بهترین نرم‌افزار یادگیری زبان خارجی

دولینگو Duolingo بهترین نرم‌افزار یادگیری زبان خارجی

15) دولینگو Duolingo بهترین نرم‌افزار یادگیری زبان خارجی

Duolingo یک اپلیکیشن آنلاین موبایلی است که می‌توانید از آن برای یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها استفاده کنید. استفاده از آن آسان، سریع و سرگرم کننده است. هر ماژول به موضوعات تقسیم شده است. ماژول‌ها موقعیت‌های اجتماعی مانند قرار ملاقات یا مهمانی‌های غافلگیرکننده را پوشش می‌دهند، اما به موضوعات دستوری نیز می‌پردازند. نکات مفید در سراسر پراکنده است، و ترکیب خوبی از تکنیک‌های یادگیری با داستان ها، پازل ها، یادآوری‌ها و توضیح اشتباهات رایج وجود دارد. Duolingo اخیراً یک چت ربات مجهز به GPT اضافه کرده است، اما به اشتراک گران قیمت Max نیاز دارد. خرید اکانت دولینگو پلاس ارزان قیمت از اکانت بازار امکان پذیر است.

اپلیکیشن Memrise یادگیری آسان زبان خارجی

اپلیکیشن Memrise یادگیری آسان زبان خارجی

16) اپلیکیشن Memrise یادگیری آسان زبان خارجی

Memrise یک برنامه فلش کارت موبایل و آنلاین است که از فلش کارت استفاده می‌کند و می‌تواند به هر کسی در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. این برنامه توسط کاربران Memrise جمع آوری شده است. «دوره ها» توسط سایر کاربران Memrise ایجاد شده اند.  Memrise با تمرکز بر واژگان و انواع مکالمات معمولی برای کسی که به عنوان یک مسافر نیاز به یادگیری زبان داشته باشد، یک ابزار یادگیری مفید است.

جنبه منفی این است که Memrise بسیار بر واژگان متمرکز است، همچنین، برنامه وب به خوبی اپلیکیشن موبایل نیست و تمرین‌ها می‌توانند تکراری شوند. اگر به محتوای ایجاد شده توسط کاربر دقت کنید، متوجه خواهید شد که کیفیت آن به شدت متفاوت است، پس به دنبال خرید اکانت ممرایز Memrise ارزان و قانونی باشید.

بوسو Busuu نرم‌افزار جامع آموزش حرفه‌ای 12 زبان مختلف جهان

بوسو Busuu نرم‌افزار جامع آموزش حرفه‌ای 12 زبان مختلف جهان

17) بوسو Busuu نرم‌افزار جامع آموزش حرفه‌ای 12 زبان مختلف جهان

Busuu از دیگر  اپلیکیشن‌های آموزش زبان با یک دوره آموزشی ساختار یافته که شامل ترکیبی از فلش کارت‌ها، تمرین‌های دستور زبان و مکالمه‌های معمولی است. درس‌ها در فصل‌هایی سازمان‌دهی شده‌اند که با موقعیت‌های معمولی سروکار دارند و به طور کلی بسیار زیبا به نظر می‌رسد. من ویدیوهای مکالمات کوتاه را دوست دارم، اما بهترین ویژگی بررسی کاربر است. پس وقت را تلف نکنید و همین الان به فکر خرید اکانت و اشتراک پرمیوم آموزش زبان بوسو از بهترین فروشگاه خرید و  فروش اکانت باشید.

نکات مهم در زمان استفاده از اپلیکشن های آموزش زبان

  • برای یادگیری موثر یک زبان، توصیه می‌شود برنامه‌های یادگیری زبان را با روش‌های دیگری مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن ترکیب کنید.
  • اگر تازه شروع کرده‌اید، این را بدانید که بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان جای خود را دارند. آن‌ها یک زبان را به شما معرفی می‌کنند و راه را به شما نشان می‌دهند. اما فراتر از آن، استفاده از آن‌ها به سرعت کاهش می‌یابد. اگر برنامه‌ها را با سایر روش‌های مطالعه ترکیب نکنید، بخش مهمی از فرآیند یادگیری را از دست خواهید داد.

خرید بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان از اکانت بازار

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان که برنامه‌هایی جذاب و مبتنی بر مکالمات هستند، مانند Mango Languages ​​و Babbel، به شما کمک می‌کنند تا به یک زبان خارجی مسلط شوید. این به این دلیل است که برنامه‌های مبتنی بر مکالمه واژگان، عبارات و دستور زبانی را که افراد بومی واقعاً استفاده می‌کنند به شما آموزش می‌دهند و شامل فعالیت‌ها و تمرین‌های داخلی هستند تا به شما کمک کنند به استفاده از آموخته‌های خود عادت کنید. البته، هیچ برنامه‌ای به تنهایی نمی‌تواند شما را به یک زبان خارجی مسلط کند، بنابراین مهم است که مطمئن شوید که تمرینات زبان معتبر زیادی را نیز انجام می‌دهید و از استراتژی‌های مطالعه استفاده می‌کنید که به شما کمک می‌کند هنگام یادگیری فعال بمانید.

در پایان، می‌توانید هریک از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان را به صورت قانونی از اکانت بازار با قیمت مناسب خریداری کرده و به صورت آنی شارژ کنید.

سوالات متداول

  1. محبوب ترین برنامه یادگیری زبان چیست؟

محبوب ترین برنامه یادگیری زبان بر اساس رتبه بندی Mango Languages ​​است که بر اساس بیش از 30000 بررسی، 4.8 ستاره در هر دو فروشگاه App و Google Play دارد. از نظر تعداد دانلود (App store)، محبوب ترین برنامه یادگیری زبان Duolingo است و پس از آن Babbel و Rosetta Stone قرار دارند.

  1. کدام اپلیکیشن ها برای یادگیری رایگان زبان بهترین هستند؟

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان به صورت رایگان Duolingo و Mango Languages ​​هستند. با این حال، یک تفاوت اساسی بین این دو وجود دارد. در حالی که Duolingo برای استفاده رایگان است، حاوی تبلیغات و همچنین خریدهای درون برنامه ای است که برای بهره مندی کامل از محتوای آموزشی ضروری هستند. در مقابل، Mango Languages ​​برای اعضای بیش از 1250 کتابخانه عمومی در ایالات متحده رایگان است، بدون هیچ رشته ای، و برای یادگیری به جای سرگرمی طراحی شده است.

  1. بهترین برنامه برای یادگیری مکالمه چیست؟

اگر هدف شما این است که یاد بگیرید چگونه صحبت کنید و مکالمات عادی به زبان دوم خود داشته باشید، Mango Languages ​​انتخاب مناسبی برای شماست. دروس Mango بر اساس مکالمات ضبط شده توسط افراد بومی است و حاوی محتوایی است که زبان شناسان خبره و معلمان زبان برای به حداکثر رساندن مزایای یادگیری شما تنظیم کرده اند.

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *