تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و قانونی

تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و قانونی

گیمرهای زیادی روزانه به پشتیبانی سایت پیام می‌دهند و از ما درباره پلی استیشن پلاس می‌پرسند. دغدغه این افراد خرید سرویسی ارزان با پشتیبانی از بیشترین بازی است. البته در خیلی از کشورهای اروپایی این دغدغه وجود ندارد. این افراد به راحتی اکانت پرمیوم یا پلاس را خریداری و از آن استفاده می‌کنند. ولی در ایران خرید نسخه پلاس کمی سخت است. این سرویس‌ها را باید با پرداخت دلار خریداری کنید، با توجه به تحریم‌های ایران، این کار ساده نیست. احتمالاً اسم پلی استیشن هکی، اورجینال و کپی خور را شنیده‌اید؛ ولی کدام یک از آن‌ها بهتر هستند؟ در ادامه همراه‌ ما باشید تا تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و قانونی را به شما بگوییم.

معرفی پلی استیشن پلاس هکی

معرفی پلی استیشن پلاس هکی

معرفی پلی استیشن پلاس هکی

در بازار این سرویس را با اسم کرکی و ترکیبی هم می‌شناسند. این اکانت‌های پلی استیشن ارزان‌ترین هستند و خیلی راحت از طریق آن‌ها به بازی دسترسی پیدا می‌کنید. در واقع شما با خرید این سرویس، اکانت اورجینال را خریداری نمی‌کنید. هکرها اکانت‌های اورجینال را هک می‌کنند و در بازار سیاه به فروش می‌رسانند. در واقع شما رمز و جیمیل فرد دیگری را که هک شده، استفاده می‌کنید. این کار از نظر اخلاقی درست نیست و احتمال دارد باعث بن شدن اکانت شود. اگر در هنگام خرید با کلمات بازی شانسی و ضمانت خودکار روبه‌رو شدید، بدانید که این نسخه هکی است. جهت خرید اکانت پلی استیشن پلاس (Playstation Plus) کاملا معتبر و قانونی از بهترین سایت خرید اکانت، که دارای پشتیبانی 24 ساعته و مجوزهای قانونی است، به سایت اکانت بازار مراجعه کنید.

پیشنهاد می کنیم که بخوانید : پلی استیشن پلاس چیست؟
مشکلات پلی استیشن پلاس هکی

مشکلات پلی استیشن پلاس هکی

مشکلات پلی استیشن پلاس هکی

  1. پلی استیشن نباید بفهمد که اکانت شما هکی است، چون در این حالت دستگاه شما را بن می‌کند. هر شرکتی باشد این کار را می‌کند، چون غیر قانونی است. برای همین است که دسترسی‌تان محدود است، مثلاً وقتی که این اکانت‌ها را می‌خرید، می‌گویند نباید به بخش‌های خاصی از دستگاه بروید.
  2. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که این اکانت‌ها دارند، زمان استفاده است. بعضی از اشتراک‌ها به طوری تنظیم شدند که فقط یک نفر می‌تواند از آن استفاده کند.

در این حالت شما فقط وقتی می‌توانید با این اکانت بازی کنید که صاحب اصلی آن آفلاین باشد. البته ممکن است صاحب اصلی گیمر باشد و در روز فقط چند ساعت بتوانید آن را استفاده کنید. یا حتی اکانت هک شده گیم نت باشد. همچنین ممکن است وقتی که وسط بازی هستید و صاحب اصلی اکانت پلی استیشن را روشن می‌کند، شما از بازی بیرون انداخته شوید. گیمرها می‌دانند که وسط بازی و ماجراجویی، متوقف شدن چه حس بدی دارد.

همچنین، پیشنهاد می کنیم که بخوانید : رفع ارورها و مشکلات پلی‌استیشن پلاس
  1. درست است که قیمت پلی استیشن پلاس هکی ارزان‌تر است، ولی هر لحظه احتمال قطع شدن وجود دارد. فقط کافی است که صاحب اصلی اکانت متوجه حضور شما شود. در این حالت به سادگی رمزش را عوض می‌کند و دسترسی شما قطع می‌شود. حالا باید دوباره یک اکانت دیگر خریداری کنید. بهتر نبود از همان اول یک اکانت اورجینال می‌خریدید؟ به صرفه‌تر نبود؟

بعضی از شرکت‌ها ادعا می‌کنند که اکانت هکی آن‌ها تضمین شده است و بعد از قطع دسترسی آن را بر می‌گردانند. ولی چه اعتمادی به سایت و فروشگاهی است که محصولات هک شده می‌فروشد؟ شاید بتواند دوباره این اکانت را برای شما هک کند یا یک اکانت هکی دیگر به شما بدهد. ولی سیو بازی‌های‌تان از دست می‌رود. مثلاً اگر یک بازی را تا مرحله 10 رد کردید به مرحله اول بر می‌گردد. البته منظور آن‌ها از تضمین شده به مدت چند ماه است، یعنی در این چند ماه اگر شما قطع شدید، اکانت دیگری به شما می‌دهند.

ممکن است بگویید که اگر این اکانت ها هکی هستند، چگونه تمدید می‌شوند؟ چگونه بعضی از فروشگاه‌ها می‌گویند تمدید اشتراک‌شان خودکار است؟ فردی که اکانتش هک شده، احتمال دارد که اکانتش را تمدید کند و در این حالت برای شما هم تمدید می‌شود. البته ممکن است هکر اطلاعات صاحب اصلی اکانت را هک کرده باشد و ماهانه و سالانه آن را تمدید کند. بدون اینکه صاحب اصلی‌اش بداند. البته بعد از برداشت پول متوجه می‌شود و احتمالاً شما را بن می‌کند.

  1. اگر صاحب اصلی اکانت بفهمد که شما به حسابش متصل شدید، می‌تواند شما را از حسابش خارج کند. همچنین این مشکل را به پشتیبانی شرکت سونی بگوید. در این حالت پلی استیشن شما بن می‌شود و دیگر نمی‌توانید از آن برای بازی‌های آنلاین استفاده کنید. البته این احتمال کم است و بستگی به شانس‌تان دارد. افرادی هستند که چند سال است از این نسخه استفاده می‌کنند و مشکلی نداشتند، افرادی هم بعد از یک ماه دستگاه‌شان بن شده است.
پلی استیشن پلاس اکانتی

پلی استیشن پلاس اکانتی

پلی استیشن پلاس اکانتی

این مورد اسم ظرفیتی یا اشتراکی هم دارد. در این حالت به صورت قانونی فردی اکانت را خریده؛ ولی آن را به چند گیمر فروخته است. می‌توانید خودتان با خرید یک نسخه اورجینال با دوستان‌تان این کار را انجام دهید. اکانتی کردن پلی استیشن پلاس باعث کاهش هزینه‌ها در آن می‌شود. البته شرکت سونی این کار را هم غیر قانونی می‌داند و در صورت تشخیص، شما را بن می‌کند. پلی استیشن پلاس اکانتی دارای چند ظرفیت است که ظرفیت اول، دوم و سوم با هم فرق دارد چون امکانات آن‌ها هم مثل هم نیست.

اگر طرفدار پلی استیشن پلاس هستید، این مقاله را بخوانید : چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟

ظرفیت اول

دلیل انتخاب شدن این نام، هنوز مشخص نیست. در این حالت شما وارد پلی استیشن پلاس می‌شوید و بازی می‌کنید. حتی می‌توانید همه با هم وارد شوید. ولی بعد از اینکه آفلاین شدید، دستاوردهای شما ذخیره نمی‌شود. سونی نمی‌تواند لایسنس بازی را چک کند چون چند نفر دیگر هم از آن استفاده می‌کنند. در این حالت بعد از خاموش کردن پلی استیشن، دوباره به مرحله اول هر بازی بر می‌گردید. دوباره روزی از نو، روزی از نو. تا 6 ماه می‌توانید آفلاین بازی کنید و تنها مشکل ذخیره نشدن دستاوردها است.

اگر دوست دارید گیفت کارت پلی استیشن هدیه دهید، حتما این مقاله را بخوانید : آموزش نحوه استفاده از گیفت‌کارت پلی‌استیشن

ولی بعد از 6 ماه حتماً باید آنلاین شوید تا پلی استیشن لایسنس بازی‌ها را چک کند و اجازه بازی دوباره به شما بدهد. این سرویس برای افرادی مناسب است که دنبال آنلاین بازی کردن نیستند. چون با وصل شدن دستگاه به اینترنت، دستگاه قفل می‌شود. البته می‌توانید این مشکل را حل کنید؛ ولی به هزینه زیادی نیاز دارد و بعدها که دوباره به اینترنت وصل شوید، همین مشکل برای شما پیش می‌آید.

ظرفیت دوم

شاید با خودتان فکر کنید که ظرفیت اول این سرویس بهترین و گران‌ترین است. ولی ظرفیت دوم قیمت بیشتری دارد. گیمرهای واقعی که دنبال آنلاین بازی کردن نیستند، این سرویس را انتخاب می‌کنند. مثلاً اگر از قبل روی پلی استیشن خو اکانتی داشته باشید و بعد با یوزر جدید وارد شوید، دستگاه از شما می‌خواهد حساب اصلی را انتخاب کنید. با داشتن حساب اصلی کی توانید جوایز خودتان را به حساب دیگر روی دستگاه هم انتقال بدهید. از آنجایی که ظرفیت دوم اصلی حساب می‌شود، گران‌تر است.

ظرفیت سوم

فلسفه اکانت‌های ظرفیتی، یکی از قابلیت‌های سونی است که به کاربران خود می‌دهد. برای مثال شما به خانه یکی از دوستان خود رفتید و می‌خواهید وارد اکانت پلی استیشن پلاس خود شوید و آنجا بازی کنید. ولی نمی‌خواهید فرد تمام اطلاعات شما را ببیند. استفاده از این نوع اکانت فقط روی یک دستگاه دیگر به صورت هم‌زمان می‌توانید استفاده کنید. البته دستاوردهایی که در نسخه اصلی به دست آوردید، روی این اکانت ذخیره نمی‌شود. این ظرفیت محدودتر و ارزان‌تر است.

تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و اکانتی

تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و اکانتی

تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و اکانتی

پلی استیشن پلاس هکی اکانتی است که توسط هکرها هک شده است و هر لحظه ممکن است که مالک اکانت این موضوع را بداند و شما را بیرون بیندازد. یا اینکه شرکت سونی بداند و دستگاه شما را بن کند. ولی در پلی استیشن پلاس اکانتی، یک اشتراک خریداری شده؛ ولی به جای یک نفر، چند نفر از آن استفاده می‌کنند. استفاده از این اکانت هم خطر بن شدن را دارد؛ ولی خیلی کمتر. همچنین برخلاف پلی استیشن پلاس هکی، می‌توانید روی آن بازی جدید نصب کنید.

پیشنهاد می کنیم که بخوانید : لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اکسترا

معرفی پلی استیشن پلاس قانونی

اگر که نمی‌خواهید دستگاه‌تان بن شود، لازم است که پلی استیشن پلاس اورجینال را خریداری کنید. شما در این حالت به بازی‌های آنلاین دسترسی دارید و هیچ ترسی از آنلاین شدن وجود ندارد. همچنین ریسک ذخیره نشدن بازی هم وجود ندارد. یعنی دستاوردهای شما ذخیره می‌شوند. با خرید این اکانت اورجینال پلی استیشن دیگر نیاز نیست که نگران چیزی باشید. شما به راحتی می‌توانید بازی جدید را نصب کنید و آن‌ها را ذخیره کنید و ترسی از قطع شدن نداشته باشید.

تفاوت پلی استیشن هکی و قانونی

پلی استیشن ظرفیتی و هکی هر دو غیر قانونی هستند و احتمال دارد بعد از مدتی از دسترس خارج شوند یا شما را بن کنند. همچنین شما نمی‌توانید روی پلی استیشن پلاس هکی بازی نصب کنید. هر چند که قیمت این اشتراک‌ها کمتر است؛ ولی باید چند بار آن‌ها را خریداری کنید تا به اندازه یک اکانت قانونی برای شما عمر کنند. با این حساب قیمت آن‌ها هم تقریباً برابر می‌شود. همچنین با اکانت اورجینال می‌توانید بدون هیچ استرسی آنلاین بازی کنید. البته در حال حاضر باید این اشتراک را از سایت‌های واسطه بخرید، چون در ایران شرایط خرید دلاری فراهم نیست.

پیشنهاد می کنیم که بخوانید : بهترین بازی‌های پلی استیشن پلاس اکسترا

چرا پلی استیشن پلاس قانونی بخریم؟

تعداد گیمرهای جهان روزبه‌روز در حال بیشتر شدن است و ایران هم از این قافله جا نمانده است. یکی از سیستم‌هایی که برای بازی کردن خیلی استفاده می‌شود، پلی استیشن است. با خرید این اشتراک دیگر هیچ استرسی حین بازی کردن نخواهید داشت. اول از همه شما می‌توانید بازی‌های جدید را روی این اشتراک نصب کنید. در قدم بعدی اطلاعات و دستاوردهای بازی ذخیره می‌شود. همچنین اگر عاشق بازی کردن آنلاین هستید، حتماً این اشتراک را تهیه کنید. چون خرید نسخه‌های ظرفیتی و هک شده می‌تواند باعث بن شدن دستگاه شود. همچنین این اشتراک کیفیت بهتری نسبت به نسخه‌های هکی دارد. با خرید نسخه قانونی، دیگر با خاموش کردن دستگاه به مرحله اول بر نمی‌گردید.

سؤالات متداول

1.     پلی استیشن پلاس هکی چیست؟

در واقع این اشتراک را فردی دیگر خریده و هکرها آن را هک می‌کنند و اطلاعاتش را در بازار سیاه به فروش می‌رسانند. افراد با خرید اطلاعات این حساب، می‌توانند در کنار مالک روی این اکانت بازی کنند. البته این کار خطرات و مشکلات خیلی زیادی دارد.

2.     مشکلات پلی استیشن پلاس هکی چیست؟

  • نمی‌توانید روی آن بازی نصب کنید
  • احتمال بن شدن وجود دارد

3.     پلی استیشن پلاس ظرفیتی چیست؟

اکانتی اورجینال است که چند فرد هم‌زمان از آن استفاده می‌کنند.

4.     تفاوت پلی استیشن پلاس اکانتی و هکی چیست؟

در پلی استیشن پلاس هکی نمی‌توانید بازی نصب کنید و احتمال بن شدن بالا است. ولی در نسخه اکانتی، می‌توانید بازی نصب کنید و این احتمال کمتر است.

5.     تفاوت پلی استیشن پلاس هکی و قانونی چیست؟

پلی استیشن پلاس هکی بعد از مدتی متوقف یا بن می‌شود و نمی‌توانید روی آن بازی جدید نصب کرد. ولی نسخه اکانتی این مشکلات را ندارد.

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *