باید و نبایدهای خرید پلاس هکی

باید و نبایدهای خرید پلاس هکی

پلاس هکی چیست؟ آیا تجربه استفاده از آن را داشته اید؟ اطلاعات کافی در این باره دارید؟با توجه به افزایش قیمت بازی‌های اورجینال، یکی از مشکلاتی که گیمرها همواره با آن روبرو هستند، خرید و تجربه عناوین جدید بر روی کنسول‌های مانند پلی استیشن و ایکس باکس است. برخی کاربران در تلاش هستند تا هزینه خرید بازی‌ها را به حداقل برسانند و برای این منظور به روش‌ها و تکنیک‌های مختلف متوسل می‌شوند.

افرادی که دارای کنسول پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 هستند، عموما تلاش می‌کنند با خرید اکانت پلاس، بازی‌های کنسول را با قیمت مناسب‌تر خریداری کرده و عناوین اختصاصی این مجموعه را با هزینه کمتر تجربه کنند. بعضی از گیمرها حتی به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های خود هستند و به جای استفاده از اکانت‌های رسمی پلاس، از پلاس هک شده استفاده می‌کنند. در این مقاله با موضوع”پلاس هکی؛ باید‌ها و نبایدهایی که باید در رابطه با آن بدانید” قصد داریم به بررسی پلاس هک شده و خطرات آن بپردازیم و درباره اکانت پلاس هک شده، اطلاعات جامع و کامل را به شما ارائه دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

پلاس هکی چیست؟

در این روش، یک هکر تلاش می‌کند تا به طور غیرقانونی به حساب کاربران دیگر در پلتفرم PlayStation Plus دسترسی پیدا کند. او با کرک کردن اکانت‌های کاربران، به رمز و ایمیل آن‌ها دسترسی می‌یابد. سپس این اطلاعات را در بازار سیاه به قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت خرید قانونی PlayStation Plus به فروش می‌رساند. بعضی گیمرها، با وارد کردن حساب هک شده به کنسول خود، توانایی استفاده از بعضی ویژگی‌های PlayStation Plus را خواهند داشت.

در اصل باید بگوییم که به این نوع اکانت‌ها، که معمولا به آن‌ها با نام “پلاس ترکیبی” نیز اشاره می‌شود، یک نوع از اکانت‌های پلی استیشن پلاس هستند. در این نوع اکانت‌ها، نام کاربری و رمز عبور آن‌ها به صورت غیرقانونی منتشر شده و در کنار گیمر اصلی که از این اشتراک استفاده می‌کند، سایر کاربران نیز وارد حساب پلاس مذکور می‌شوند و به عنوان گیمر دوم از آن استفاده می‌کنند.

پلاس هکی به معنای استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های غیرقانونی و ناخوشایند برای نفوذ به سیستم‌ها، شبکه‌ها یا دستگاه‌های الکترونیکی است. این عمل عمدتا توسط افراد با دانش فنی و تجربه در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات صورت می‌گیرد.پلاس هکی معمولا به منظور دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس، سرقت اطلاعات شخصی، تغییر یا خراب کردن داده‌ها، نفوذ به شبکه‌های کمپانی‌ها یا سرویس‌دهنده‌های آنلاین، و گسترش بدافزار (مثل ویروس) استفاده می‌شود.

با خرید PS Plus به صورت قانونی، شما قادر خواهید بود به طور کامل از امکانات جذاب این سرویس بهره‌مند شوید. علاوه بر این، فعال سازی پلی استیشن پلاس در روش قانونی نسبت به روش هک کردن آن بسیار ساده‌تر است و همچنین باعث رفع هرگونه ریسک بن شدن کنسول و اکانت شما می‌شود.

بعضى از نمونه های پلاس هک عبارت است از: نفوذ به سایت‌های وب، حملات دیدگیر (phishing)، حملات داس (DOS) چین (DDoS)، جاسوسى الكترونىكى (electronic espionage) و جاسوئید (ransomware) است.

اصطلاحات استفاده از پلاس هکی

از آنجایی که نظارت قانونی بر فروش پلاس هکی وجود ندارد، بازار سیاه توسط دلالان شکل گرفته است که با استفاده از عبارات مختلف، به فروش اشتراک‌های دزدی می‌پردازند؛ و این عبارات ممکن است باعث سردرگمی شما شود.

اصطلاحات استفاده از پلاس هکی به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌هایی اطلاق می‌شود که در فعالیت‌های هکران و نفوذگران برای دستیابی به اطلاعات یا دسترسی به سیستم‌ها استفاده می‌شود. در زیر تعدادی از اصطلاحات استفاده شده در پلاس هک را بررسی می‌کنیم که ممکن است در کانال‌های تلگرامی و سایت‌های نامعتبر شنیده شوند عبارتند از:

 • بازی شانسی

برخی افراد برای فروش اکانت هک شده، تبلیغ می‌کنند که با خرید این نوع اکانت‌ها، به بازی‌های شانسی دسترسی خواهید داشت. برای بررسی این موضوع، باید توضیح داد که با خرید یک اکانت هک شده پلاس، به حساب گیمر دیگری دسترسی پیدا می‌کنید و در نتیجه به بازی‌های آن گیمر نیز دسترسی خواهید داشت. با توجه به عدم وارد شدن به حساب، نمی‌توانید بفهمید کدام عناوین در آن حساب وجود دارد. لذا، معنای “بازی شانس” در اینجا همین است.

پس به طور کلی شما به عنوان یک گیمر، فهرستی از بازی‌های یک حساب کاربری هک شده را در کنسول خود وارد می‌کنید. این عمل باعث می‌شود تا به بازی‌های آن شخص دسترسی پیدا کنید. پس از وارد کردن این حساب کاربری کرک شده، شما به طور ناگهانی متوجه می‌شوید که چه بازی‌های فعال برایتان شده است. به همین دلیل، آن را “شانسی” می‌نامند.

 • ضمانت

پلاس هکی، به هیچ وجه قابل تضمین نمی‌باشد. اصطلاح “تضمین کردن اکانت در بازار سیاه” به معنای این است که در صورت بروز هرگونه مشکل برای اکانت فعلی، یک اشتراک دزدی جدید به شما ارائه خواهد شد. برای خرید پلاس هکی، باید به این نکته توجه کنید که این نوع از اکانت‌های پلاس هیچ گونه ضمانتی ندارند. در صورتی که فردی این نوع اکانت‌ها را ضمانت می‌کند، در واقع می‌خواهد شمارا وارد تله کند. باید توجه داشت که این اکانت‌ها دزدیده شده‌اند و هیچ گونه ضمانتی برای آن‌ها وجود ندارد.

 • تمدید خودکار

تبلیغی دیگر که برای فروش اکانت هکی صورت می‌گیرد، این است که این نوع اکانت‌ها قابلیت شارژ مجدد دارند. با این حال، باید توضیح داد که به هیچ عنوان نمی‌توان قابلیت تمدید خودکار یک اکانت پلاس هک شده را تضمین کرد، زیرا صاحب اصلی آن اکانت فرد دیگری است. با وجود این، در شرایط خاص، هکرها ممکن است به اشتراک‌های دسترسی پیدا کنند که قابلیت تمدید خودکار فعال شده است.

این ویژگی نشان می‌دهد که فرد مالک اصلی این حساب واقعاً چنین پلاس را دارد و کارت بانک خود را به آن متصل کرده است تا هر ماه یا سال به صورت خودکار شارژ شود و بتواند از خدمات آن استفاده نماید هکرها نیز طبق همچین احتمالی می‌گویند که این اکانت تمدید خودکار دارد.

تفاوت اکانت پلاس هکی با ظرفیتی

در ایران، پلی استیشن پلاس به سه روش متمایز فروخته می‌شود: هک شده، ظزفیتی و قانونی. هریک از این روش‌ها دارای ویژگی‌های منحصربفرد خود هستند و قیمت‌های آن‌ها نیز متفاوت است. چه تفاوتی بین اکانت هکی با ظرفیتی و اکانت‌های پلاس قانونی در پلی استیشن وجود دارد؟ در واقع اکانت‌های ظرفیتی متعلق به پلاس قانونی است که بین گیمرها به اشتراک گذاشته می‌شود و اجازه می‌دهد تا هزینه خرید این اکانت‌ها به صورت قابل توجهی کاهش یابد. با این حال، استفاده از اکانت‌های هکی که غیرقانونی هستند، می‌تواند به مسدود شدن حساب کاربری شما منجر شود.

 • روش هکی:

به فروشگاه‌های غیررسمی مربوط می‌شود که از طریق تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، دسترسی پلی استیشن Plus را فعال می‌کنند. اما این روش قانونی نیست و ممکن است احتمال خسارت به سیستم شما را افزایش دهد.

 • روش ظرفیتی:

به فروشگاه‌های رسمی پلی استیشن مثل استور پلی استیشن مربوط می‌شود. در این روش، می‌توانید اشتراک طلایی ماهیانه یا سالانه خود را خریداری کنید و به بهره‌مندی از همه ویژگی‌های آن دست پیدا کنید.

 • روش قانونی:

به شفافیت قیمت و انتقال اطلاعات بین شرکت سرورهای بین المللی و شرکت سرورهای جمهوری اسلامی مربوط می‌شود. این روش ممکن است قیمت بالاتری داشته باشد اما شما می‌توانید به صورت قانونی و با اعتماد به نفس از این سرویس استفاده کنید. آیا اطلاعات بیشتری می‌خواهید؟

آیا پلاس هکی امن است؟

یکی از نکات مهم برای خرید پلاس هکی این است که استفاده از اکانت‌های هکی هیچ گونه امنیتی ندارد و هیچ فروشنده‌ای نمی‌تواند به شما تضمین کند که خطرات خرید پلاس هکی را برطرف کند. در صورت تشخیص شرکت سونی از استفاده شما از حساب هک شده، کنسول شما به سرعت مسدود خواهد شد و هیچ فروشنده‌ای قادر به تضمین عدم دخالت سونی با کنسول شما نخواهد بود.

علاوه بر این، قانونا، در صورت خریداری اکانت هک شده، حق قانونی برای شکایت از فروشنده‌های پلاس هک را نخواهید داشت زیرا این افراد بدون مجوز و با استفاده از نام‌های جعلی و درگاه‌های نامعتبر، حساب‌های هک را به فروش می‌رسانند. به همین دلیل، پروسه پیگیری وضع مالکیت و شرایط بازپس گیری آن تقریبا غیرممکن است.

مشکلات و خطرات استفاده از پلاس هکی

در صورتی که تصمیم به خرید یک اکانت پلاس هکی دارید، حتما باید به موارد زیر توجه کنید. استفاده از این اکانت‌ها ممکن است با چالش‌ها و خطراتی همراه باشد که ممکن است بر شما تاثیر گذاشته و مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورند. اگر بخواهیم به برخی از مشکلات و خطرات استفاده از پلاس هکی اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را بررسی کنیم:

 • مسدود شدن اکانت PSN و کنسول پلی استیشن

همان‌طوری که اشاره کردیم، استفاده از اکانت‌های هکی می‌تواند منجر به بسته شدن حساب کاربری و شبکه PlayStation Network شما شود. برخلاف مایکروسافت، سونی به طور معمول حساب‌های کاربران را به صورت دقیق رصد نمی‌کند. اما در صورت آشکار شدن عملکرد غیرقانونی شما، سونی ممکن است حساب شما را بسته کند و کنسولتان را برای همیشه آفلاین کند. بنابراین بهتر است از اینگونه اکانت‌ها استفاده نکنید تا از مشکلات بعدی جلوگیری کنید.

 • تغییر رمز پلاس

واحد بررسی مشکلات بعد از خرید اکانت پلاس، تغییر رمز عبور اکانت است. این موضوع در اوقاتی رخ می‌دهد که مالک اصلی اکانت، رمز عبور خود را تغییر می‌دهد. همان‌طور که مالک اکانت این تغییر را انجام می‌دهد، دسترسی شما به اکانت هک شده قطع می‌شود و شما باید برای دستیابی به اطلاعات هکی، اقدام به خرید یک اکانت پلاس جدید کنید

 • دسترسی محدود به اکانت پلاس

اگر قصد خرید اکانت پلاس هک شده را دارید، باید بدانید که دسترسی شما به امکانات اکانت محدود خواهد شد. برای جلوگیری از تشخیص هکی بودن اکانت پلاس خود، برخی نکات را رعایت کنید. به عنوان مثال، در بعضی از حساب‌های هکی، قبل از آنکه آنلاین شوید، اطمینان حاصل کنید که صاحب اکانت آفلاین است تا بتوانید به بازی‌های موجود در اکانت پلاس دسترسی پیدا کنید.

مقایسه اکانت پلاس هکی با اکانت پلاس قانونی

به علت هزینه‌ی پایین اکانت‌های هکی، بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند از این اکانت‌ها استفاده کنند تا از اکانت‌های قانونی استفاده کنند. اما اگر بخواهیم راجع به اکانت‌های ظرفیتی صحبت کنیم، باید بگوییم که این اکانت‌ها قانونی هستند و می‌توان به خیال راحت از آن‌ها استفاده کرد.

اگر بخواهیم به بررسی و مقایسه پلاس هکی با ظرفیتی بپردازیم و در این زمینه اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی به بازی‌ها با قیمت مناسب
 • امنیت بالا
 • دسترسی به تمام امکانات پلاس
 • پرداخت‌های ایمن و خرید از فروشگاه‌های معتبر

در این مطلب، به بررسی و مقایسه اکانت پلاس هکی با ظرفیتی خواهیم پرداخت که با مشاهده آن می توانید اطلاعات جامعی در این زمینه را به دست آورید.

 1. دسترسی به بازی‌ها با قیمت مناسب

یکی از ویژگی های بارز حساب های پلاس، ارائه بازی های با قیمت مناسب است. با استفاده از این حساب ها، می توانید به آسانی به بازی های مورد علاقه تان دسترسی پیدا کنید و با قیمتی کمتر از قیمت های رسمی آنها، لذت ببرید. در کنار این امکانات، همیشه می توانید با خیال آسوده و بدون هرگونه مشکلات قانونی، از بازی های پلاس استفاده کنید.

 1. امنیت بالا

یکی از ویژگی‌های مهم پلاس‌های ظرفیتی آن است که خرید این اکانت‌ها مشکلاتی همچون بن‌شدن را برای شما ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل، با خرید این حساب‌ها، به آسانی و بدون هیچ نگرانی می‌توانید وارد بازی موردعلاقه خود شوید و با آرامش خاطر از قابلیت آنلاین بودن و بازی چندنفره آن لذت ببرید.

 1. دسترسی به تمام امکانات پلاس

توانایی استفاده از اکانت‌های ظرفیتی پلاس که مطابق قوانین است، به شما امکان می‌دهد به همه قابلیت‌های اکانت‌های پلاس دسترسی پیدا کنید. این امکانات شامل بازی مولتی پلیر، دسترسی به بازی‌های رایگان ماهانه، 100 گیگابایت فضای ابری رایگان و … هستند. از طرف دیگر، با توجه به اینکه شما صاحب واقعی اکانت هستید می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید و تنظیمات اکانت خود را بدون نگرانی تغییر دهید.

 1. پرداخت‌های ایمن و خرید از فروشگاه‌های معتبر

از آنجایی که اکانت‌های ظرفیتی پلاس قانونی هستند، شما می‌توانید به راحتی این دسته از اکانت‌ها را از فروشگاه‌های معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیک خریداری کنید. در مقابل، برای خرید اشتراک پلاس کرکی عموماً باید به کانال‌های تلگرام نامعتبر مراجعه کنید و در یک فضای ناامن این حساب‌ها را خریداری کنید. همچنین، با توجه به قانونی بودن اکانت‌های ظرفیتی، در صورت بروز هرگونه مشکل با حساب خود، شما می‌توانید از خدمات پشتیبانی و پاسخگویی معتبر استفاده کرده و به راحتی مشکلات خود را حل کنید.

4 دلیل برای خرید پلاس قانونی بجای کرکی

خریدن پلاس قانونی مزایای بسیاری دارد. یکی از این مزایا این است که کمک میکند هنرمندان از کار خود استقبال کنند و آفرینش آثار جدید را ادامه دهند. همچنین، با خریدن پلاس، شما از نگرانی‌های احتمالی در مورد مشکلات ویروسی که با نگهداری فایل‌های کرک ممکن است پیش بیاید خلاص می‌شوید.

 1. حمایت از توسعه‌دهندگان: با خرید پلاس قانونی، شما توسعه‌دهندگان را حمایت می‌کنید و به آنها انگیزه می‌دهید تا نرم‌افزارهای با کیفیت و به روز را به شما ارائه دهند.
 2. ثبات و به‌روزبودن: با خرید پلاس قانونی، شما دریافت آپدیت‌های رایگان و به‌روزرسانی‌های امنیتی هستید که اطمینان می‌دهد نرم‌افزار شما همیشه به‌روز و امن باشد.
 3. حمایت از قوانین: با خرید پلاس قانونی، شما به قوانین مربوط به حقوق مؤلفان پایبند هستید و حقوق توسعه‌دهندگان را رعایت می‌کنید. این امر به حفظ حقوقی معتبر برای نرم‌افزارها کمک می کند که از نظر قانونی اعتبار و قابلیت حقوقی دارند، و در مقابل اثبات این قوانین و کنترل روند های ساخت گیرند.
 4. مزایای اضافی: خرید پلاس قانونی علاوه بر حفظ حقوق توسعه دهندگان و رعایت قوانین، مزایای اضافی دیگری نیز دارد مانند پشتیبانی فنی بهتر، امکان استفاده از سرویس‌های آنلاین و قابلیت های اضافی مانند تخفیف ها و نسخه پشتیبان فعال سازاندن سرویس های آنلاین به راحتی.

سخن پایانی

در این مقاله، ما تلاش کردیم تا یک نگاه کلی به اکانت‌های پلاس هکی بیندازیم و به مسائلی که باید در خرید و استفاده از این اکانت‌ها توجه کنید، پرداخته باشیم. ترجیحا در صورتی که قصد خرید یک اکانت پلاس هکی دارید، این اصول را رعایت کنید، تا بتوانید یک دید کامل از مزایا و معایب این نوع اکانت‌ها داشته باشید. قطعا شما خواننده عزیزی که این مقاله را مطالعه کردید، تصمیم بر خرید اکانت پلاس داشته اید. اکانت بازار به عنوان یکی از پرفروش ترین و بزرگ‌ترین فروشگاه‌های فروش اکانت، در این مقاله سعی کرد تااطلاعات کاملی را در رابطه با پلاس هکی؛ باید‌ها و نبایدهایی که باید در رابطه با آن بدانید را در اختیار شما قرار دهد.

اکانت‌بازار یک‌سایت معتبر و  دارای تمام مجوزهای قانونی مثل اینماد و ساماندهی است که با پشتیبانی شایسته ۲۴ ساعته توانسته معتبرترین و بهترین سایت برای شما خریداران حرفه ای باشد و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند، شما می‌توانید اکانت‌های قانونی اسپاتیفای، پلاس یا کست باکس‌ و دیگر اکانت‌ها مثل اکانت پلی استیشن پلاس، بازیهای پلاس، اکانت‌های اپل و هر اکانت پرمیوم و قانونی که بهش احتیاج دارید را از اکانت بازار خریداری کنید، و اینکه هر اکانتی که از اکانت‌بازار خریداری میکنید در کنار قانونی بودن هیچگونه قطعی ندارد و تا روز آخر گارانتی دارد.

سوالات متداول

 1. آیا اکانت پلاس هکی قانونی است؟

خیر زیرا این اکانت‌ها حساب های کرک شده گیمر های دیگر هستند و دسترسی به اکانت دیگران از نظر قانونی مشکل دارد.

 1. اکانت هکی بهتر است یا ظرفیتی؟

اکانت هکی و ظرفیتی هر کدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند و در نهایت بستگی به نیاز و ترجیح شما دارد. اگر به دنبال کسب و کاری در زمینه فعالیت هکی هستید، اکانت هکی برای شما مناسب نیست. اما اگر به دنبال فضای بیشتری برای ذخیره سازی اطلاعات هستید، ظرفیتی میتواند گزینه بهتری باشد. همچنین می توانید از هر دو استفاده کنید و به طور همزمان هم در زمینه فعالیت هکی و هم در زمینه ذخیره سازی اطلاعات استفاده کنید.

 1. اکانت پلاس هکی به صرفه تر است؟ یا اکانت قانونی؟

اکانت پلاس هکی شاید از نظر قیمت به ظاهر به صرفه تر از اکانت قانونی به نظر برسد، اما در اصل اینگونه نیست و استفاده از این اکانت‌ها مشکل‌زا هستند، اما استفاده از اکانت‌های قانونی مطمئن‌تر و ایمن‌تر هستند.

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *