چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟

by بلاگ in اکتبر 20, 2022

چه فایده‌ای دارد که پلی استیشن 5 یا 4 داشته باشید اما پلی استیشن پلاس نداشته باشید؟ همه هیجان بازی کردن با پلی استیشن، به همین پلی استیشن پلاسش است. اما خرید پلی استیشن پلاس به صورت ماهانه و سالانه امکان پذیر است. در کشور ماهم متاسفانه، با راه‌های معمول امکان خرید اکانت پلی استیشن پلاس نیست. به همین دلیل، قرار است در این مقاله درباره دریافت پلی استیشن پلاس رایگان صحبت کنیم. با ماه همراه باشید.

پلی استیشن پلاس چیست؟

با خرید اکانت پلی استیشن پلاس، در دنیای تازه‌ای از بازی‌ها به روی شما باز می‎شود. با داشتن پلی استیشن پلاس امکانات هیجان انگیزی در اختیار خواهید داشت. مثلا بازی‌های رایگانی که به صورت ماهانه دریافت می‌کنید. سونی به افرادی اشتراک پلی استیشن پلاس بخرند، تخفیف‌های بیشتری هم در مقایسه با دیگر بازیکنان می‌دهد. در نتیجه می‌توانید بازی مورد نظر را ارزان‌تر از همیشه بخرید. امکان بازی گروهی هم در پلی استیشن پلاس به شما داده می‌شود.

چگونه پلی استیشن پلاس رایگان بگیریم؟

هزینه حساب‌های کاربری پلی استیشن پلاس آنقدرها گران نیست. به طور مثال، هزینه یک ماه آن، حدود 10 دلار است. اما راهی هم وجود دارد که بتوانید با آن، پلی استیشن پلاس رایگان بگیرید. شما می‌توانید یک اکانت 14 روزه رایگان بگیرید. در این اکانت هم دو بازی رایگان در اختیار خواهید داشت. می‌توانید این دو بازی را به صورت دانلود کنید و از هیجان آن لذت ببرید. برای داشتن اکانت پلی استیشن پلاس 14 روزه رایگان، به طور مستقیم از کنسول یا از طریق وب سایت playstation این کار را انجام دهیم.

  • ابتدا باید یکی PSN یا همان حساب کاربری جدید ایجاد کنید؛
  • سپس به سایت www.plastation.com مراجعه کنید؛
  • حساب کاربری که ساختید را وارد کنید؛
  • وارد قسمت service شوید؛
  • گزینه PS Plus را انتخاب کنید؛
  • حال گزینه start free trial را بزنید

در اینجا وارد مراحل ساخت اکانت PS Plus شده‌اید. در ادامه:

  • روی گزینه subscribe سایت کلیک کنید؛
  • در این بخش باید اطلاعات حساب paypal خود را وارد کنید؛
  • بعد از وارد کردن اطلاعات حساب، 14 روز رایگان شروع می‎شود.

بعد از 14 روز، برای استفاده رایگان از پلی استیشن پلاس، باید با حساب کاربری دیگه‌ای وارد پلی استیشن پلاس شوید. فراموش نکنید که در همه این مراحل، باید فیلتر شکنتان روشن باشد.

بعد از استفاده از پلی استیشن پلاس رایگان، می‌توانید یک اکانت دیگر بسازید و 14 روز دیگر را به صورت رایگان استفاده کنید. اما اگر سونی تشخیص بدهد که این کار را دارید می‌کنید، ممکن است دستگاه شما را بن کند. اگر این اتفاق بیفتد، دیگر هیچ راهی ندارید. بهتر است بعد از استفاده پلی استیشن پلاس رایگان، به فکر خرید این حساب کاربری باشید تا نهایت استفاده را از پلی‌استیشن خود ببرید. با اکانت بازار می‌توانید بدون دردسر، اکانت پلی استیشن را با قیمتی مناسب بخرید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *