8 سوال شوکه کننده اسپاتیفای که باید بدانید

8 سوال شوکه کننده اسپاتیفای که باید بدانید

اگر اکانت اسپاتیفای دارید، محال است پاسخ این 8 سوال را بدانید! اما قبل از این که به سراغ این سوالات برویم باید بدانید که  تکنولوژی اسپاتیفای یک تکنولوژی نوظهور است که هنوز در بسیاری از جوامع و قوانین قابل قبول و قانونمند شناخته نشده است. این تکنولوژی مربوط به ساخت و استفاده از ربات‌ها و دستگاه‌های همراه با هوش مصنوعی است که به طور خودکار تصمیم‌گیری و عمل می‌کنند.

بسیاری از جامعه‌شناسان، فعالان حقوق بشر و حقوق دادگستری نگران اثرات منفی احتمالی این تکنولوژی بر جامعه، حقوق شخصی و حقوق بشر هستند. همچنین، تکنولوژی اسپاتیفای می‌تواند جایگزین خودرو و بسیاری از شغل‌ها شود و حرمت فضای شخصی و سلامت رابطه بین افراد را دچار خطر کند. با توجه به این موارد، نگرانی‌های بسیاری به وجود آمده است.

با این حال، تکنولوژی اسپاتیفای آنقدر جذاب است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. تازه شما هنوز خیلی از نکات و ترفندهای خفن این اپلیکیشن را نمی‌دانید اما نگران نباشید، ما به عنوان بهترین فروشگاه عرضه کننده اکانت اسپاتیفای پرمیوم در این مقاله به برخی از مهم‌ترین سوالات در مورد این اپلیکیشن جذاب پاسخ خواهیم داد. توصیه می‌کنیم تا پایان با ما باشید چون اگر اکانت اسپاتیفای دارید، محال است پاسخ این سوالات را بدانید!

همچنین، اگر می‌خواهید با اسپاتیفای بیشتر آشنا شوید، مقاله اسپاتیفای را بهتر بشناسید، را از دست ندهید!

پاسخ به 8 سوال رایج دوستداران اکانت اسپاتیفای

پاسخ به 8 سوال رایج دوستداران اکانت اسپاتیفای

پاسخ به 8 سوال رایج دوستداران اکانت اسپاتیفای

1. اگر ریجن اکانتم برای کشور دیگه باشه و از شما اکانت خریداری کنم اکانتم به محدودیت میخورد؟

پاسخ: خیر، ریجن اکانت شما هرجایی که باشد میتوانید خرید را انجام بدید. اگر نیازی بود ما ریجن اکانت را برای شما تغییر می‌دهیم که برای اکانت شما هیچ مشکلی پیش نیاید. ریجن اکانت هایی که ما خریداری میکنیم از ترکیه و آمریکا هستند و با هر پروکسی یا شبکه مجازی خصوصی به راحتی میتوانید استفاده کنید.

2. چرا اکانتم به محدودیت خورده و این محدودیت چقدر طول میکشد؟

پاسخ اول: وقتی شما از نرم افزارهای غیرقانونی استفاده میکنید، برنامه اسپاتیفای فکر میکند که شما یک کاربر تقلبی و ربات هستید و از این جهت محدودیت یا لیمیت روی اکانت شما قرار می‌دهد و متاسفانه این اتفاق برای شما میفتد. بهتر است که خیلی پروکسی ها رو تغییر ندهید که اسپاتیفای اکانت رو محدود نکند. در مجموع این دلیل فقط به دلیل استفاده از پروکسی یا نرم افزارهای خلاف قانون می باشد که دست ما نیست و نمی‌شود از این موضوع جلوگیری کرد.

پاسخ دوم: یکی از قوانین اسپاتیفای این است که وقتی اکانت اسپاتیفای شما دوبار در سال از حالت پریمیوم خارج بشود اسپاتیفای اینگونه عمل میکند که این کاربر دیگر نمیخواهد اکانتش را پریمیوم کند و روی اکانت محدودیت می‌گذارد. متاسفانه مدت زمان محدودیت بین 6 تا 12 ماه هست که بعد از گذراندند این مدت زمان که معمولا دوازده ماه است میتوانید دوباره اکانت رو پریمیوم کنید؛ اما قبل از اتمام زمان محدودیت اجازه پریمیوم کردن اکانت رو به شما نمیدهد و تنها در این حالت تنها بصورت رایگان میتوانید استفاده کنید.

یکی دیگر از این دلایل اینه که شما پروکسی یا نرم افزار ممنوعه ای که استفاده میکردید معتبر نبوده و اسپاتیفای اکانت شما را ربات خوانده، به همین دلیل اکانت شما را را بن کرده و محدودیت زده که در این صورت، متاسفانه باید بگوییم که کاری که از دست ما ساخته نیست زیرا اکانت قبلی شما بن شده و باید اکانتتان رو تعویض و از اکانت جدید استفاده کنید.

4. من که پسوردم رو عوض نکردم برای ثبت سفارش مجدد چرا پیام عوض کردن پسورد برام فرستادید؟

پاسخ : به دلایل امنیتی هر چندوقت یکبار اسپاتیفای پسورد قبلی رو نامعتبر میکند و متاسفانه با همان پسورد قبلی نمی‌توان وارد اسپاتیفای شد و شما باید یکبار ریست پسورد کنید تا پسورد جدیدتان را اسپاتیفای مجدد قبول کند و ما بتوانیم وارد اکانت شما شویم و اکانت شما رو پریمیوم یا تمدید کنیم.

5. چرا آهنگ ها در اسپاتیفای تا نصفه پلی میشود؟

پاسخ : این موضوع یک مشکل فنی می‌باشد و راه حل برطرف کردن آن به صورت زیر است:

1) از بخش تنظیمات اسپاتیفای وارد شوید.

2) سپس cache اپ اسپاتیفای خودتان را پاک کنید. در همان قسمت حافظه گوشی شما نیز نمایش داده میشود.

دقت کنید که گوشی شما برای پلی کردن کامل آهنگ‌ها به حافظه کافی نیاز دارد.

6. چرا ارور something went wrong یا you’re offline دارم؟

پاسخ: متاسفانه یکی از رایج ترین مشکلات است که به دلیل تحریم کشور ایران این ارور به شما نشان داده میشود و به خاطر وضعیت اینترنت و پروکسی ها است. توصیه می‌کنیم که با پروکسی یا شبکه خصوصی مجازی مختلف امتحان کنید تا پروکسی مناسب که اسپاتیفای رو روی گوشی شما باز کند پیدا کنید.

هچنین، مطمئن شوید جدیدترین نسخه اسپاتیفای را روی گوشی یا سیستم خود داشته باشید.

اگر مشکلتان برطرف نشد، یک بار پسوردتان را عوض کنید و با پسورد جدید وارد اکانت خود شوید. از طریق لینک زیر می توانید ریست پسورد کنید و یک پسورد دیگه بزارید: /https://www.spotify.com/us/password-reset

7. چرا ایمیل ریست پسورد، از طرف اسپاتیفای برایم فرستاده نمیشود؟

پاسخ: احتمالا اسپاتیفای اکانت شما رو لیمیت (محدود) کرده، این اتفاق زیاد پیش می‎آید و دلیل آن استفاده از وی پی ان است که اسپاتیفای به اشتباه اکانت شما رو ربات تشخیص داده و لیمیت کرده، اما اصلا نگران نباشید مشکلی ندارد شما یک ایمیل جدید برای ما بفرستید تا روی ایمیل جدید پرمیوم بشود، همینطور، نگران پلی لیست‌های اسپاتیفای نباشید.

با یک روش میتوانید همه پلی لیست‌هایتان رو به اکانت جدید خود انتقال دهید و داشته باشید:

  1. وارد سایت spotmybackup شوید.
  2. یوزر (User) و پسورد (Password) اکانت قبلی خود را وارد کنید. بعد از وارد شدن به صورت خودکار پلی لیست‌ها و آهنگ‌های قبلی شروع به دانلود می‌شوند.
  3. بعد از پایان دانلود گزینه export را بزنید تا فایل پلی لیست‌های دانلود شده روی گوشی یا سیستم شما ذخیره شود.
  4. از سایت خارج شده و دوباره وارد شوید و اینبار یوزر و پسورد اکانت جدید خود را وارد کنید.
  5. بعد از وارد شدن به اسپاتیفای گزینه import را بزنید و فایل پلی لیست‌های دانلود شده را انتخاب کنید.
  6. بعد از طی این مراحل اطلاعات اکانت قبلی شما به صورت خودکار به اکانت جدیدتان منتقل می‌شود.
  7. الان با خیال راحت یک پلی لیست دلخواه دارید.
برای ریست پسورد اکانت اسپاتیفای، ایمیل اکانتم را باید وارد کنم یا ایمیل خودم را؟

ریست پسورد اکانت اسپاتیفای

8. برای ریست پسورد اکانت اسپاتیفای، ایمیل اکانتم را باید وارد کنم یا ایمیل خودم را؟

پاسخ : برای ریست پسورد باید ایمیلی که برای اکانت اسپاتیفای درست شده را وارد کنید. چون لینک ریست پسورد به همان ایمیل ارسال میشود و شما با وارد شدن به ایمیل اکانت اسپاتیفای خود میتوانید روی لینک ریست پسورد کلیک کنید و پسورد اکانت اسپاتیفای خود را تغییر بدهید.

با خیال راحت موسیقی دلخواهتان را در اسپاتیفای گوش دهید!

با خیال راحت موسیقی دلخواهتان را در اسپاتیفای گوش دهید!

با خیال راحت موسیقی دلخواهتان را در اسپاتیفای گوش دهید!

یکی از دلایل اصلی محدود شدن اسپاتیفای، قوانین حق تکثیر و استفاده از محتواهای موسیقی است. برخی هنرمندان و ناشران موسیقی، حق تعرض به آثار خود را در سرویس‌های استریمینگ موسیقی محدود کرده‌اند. همچنین، بعضی کشورها دسترسی به سرویس‌های خارج از کشور را محدود کرده‌اند.

علاوه بر این، در بعضی مناطق جغرافیایی، سروکار با فناوری‌های خاص از قبیل شبکه خصوصی مجازی نامطمئن گرفته شده و باعث قطع شدن سرویس اسپاتیفای شده است. با این حال ما سعی کردیم که سوالات رایج اکانت اسپاتیفای را به شما پاسخ دهیم تا با خیال راحت موسیقی دلخواه خود را گوش دهید! در پایان، خوش حال می‌شویم که به ما بگویید، پاسخ کدام یک از این سوالات را می‌دانستید؟

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *