آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران

by بلاگ in اکتبر 21, 2022

برای اینکه از اسپاتیفای استفاده کنید، باید حساب کاربری بسازید. اسپاتیفای به کسی اجازه نمی‌دهد بدون ساخت حساب کاربری، از او استفاده‌ای بکند. از طرف دیگر، برای اینکه بتوانید از همه امکانات اسپاتیفای، بدون محدودیت، استفاده کنید باید نسخه پریمیوم را بخرید. برای خرید نسخه پریمیوم هم به اکانت یا همان حساب کاربری نیاز دارید. در این مقاله قرار است آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران را با یکدگیر مرور کنیم.

اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای به تازگی همه‌گیر شده است. یک پلتفورم موسیقی است. از اسپاتیفای می‌تونید برای گوش دادن به موسیقی و پادکست‌های دلخواه‌تان، به صورت آنلاین، استفاده کنید. لیست پخش شخصی خودتان را درست کنید. حتی لیست پخش دوستان‌تان را هم ببینید و از آهنگ‌هایی را به لیست پخش خود اضافه کنید که از آن‌ها دوست دارید. متاسفانه امکان گوش دادن به موسیقی، به صورت آفلاین، فقط در نسخه پریمیوم اسپاتیفای فعال است.

ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران

مثل هرچیزی دیگری در ایران، اسپاتیفای هم تحریم است. برای استفاده و ساخت حساب کاربری اسپاتیفای در ایران، باید فیلتر شکن داشته باشید. در کنار فیلتر شکن، ایمیل هم از واجبات ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران است. با داشتن این دو عزیز، ساختن اکانت دیگر کاری ندارد.

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران با موبایل

برای اینکه با موبایل اکانت اسپاتیفای بسازید، ابتدا باید برنامه اسپاتیفای را دانلود و نصب کنید. اسپاتیفای را از گوگل پلی، اپل استور یا خود سایت اسپاتیفای دانلود کنید. بعد از اینکه نرم‌افزار را نصب کردید:

 • اسپاتیفای را باز کنید و گزینه sign up را بزنید؛
 • ایمیل را وارد کنید؛
 • دوباره ایمیل را تکرار کنید و پسوردی برای حساب کاربری‌تان بسازید؛
 • در صفحه بعدی تاریخ تولدتان به میلادی، اسم پروفایل و جنسیت خود را انتخاب کنید؛

یادتان نرود که در تمام این مراحل باید فیلترشکنتان روشن باشد. اسپاتیفای ایمیلی برای‌تان می‌فرستد. ایمیل را باز کنید و روی لینک کلیک کنید تا به اسپاتیفای ثابت کنید شما ربات نیستید.

ساخت اکانت Spotify در ایران با وبسایت

اگر می‌خواهید اسپاتیفای را روی ویندوز داشته باشید، باید از طریق سایت آن، اکانت بسازید. برای ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران با وبسایت هم نیاز به فیلتر شکن دارید. همچنین اگر حساب فیس‌بوک یا گوگل دارید، می‌توانید از طریق این دو، حساب کاربری اسپاتیفای را بسازید. با این روش دگیر نیازی نیست اطلاعات شخصی‌تان را وارد کنید. مثل جنسیت و سن. برای ساخت حساب کاربری اسپاتیفای از وب سایت:

 • وارد وب سایت اسپاتیفای شوید. به آدرس www.spotify.com؛
 • روی گزینه  sign up کلیک کنید؛
 • مراحل قبل را تکرار کنید؛ یعنی ابتدا ایمیل را وارد کنید و بعد کارهای قبل را انجام بدهید؛

فراموش نکنید در همه مراحل باید فیلتر شکنتان روشن باشد. همچنین نباید زیر سن قانونی باشید. اسپاتیفای به ایمیل‌های زیر سن قانونی، اجازه باز کردن حساب کاربری را نمی‌دهد.

ساخت اکانت اسپاتیفای با کنسول بازی

احتمالا برای‌تان جالب باشد که برای کنسول‌های بازی هم می‌توانید اکانت اسپاتیفای بسازید. اگر پلی استیشن دارید:

 • وارد فروشگاه پلی استیشن شوید؛
 • نرم‌افزار اسپاتیفای را دانلود کنید؛
 • حالا باید اطلاعات خود را مانند ایمیل وارد کنید
 • مراحل قبل را تکرار کنید

تمام. اکانت اسپاتیفای پلی استیشن شما ساخته شد. برای کنسول بازی ایکس باکس هم داستان همین است. در کنسول بازی ایکس باکس نرم‌افزار اسپاتیفای را دانلود کنید و مراحل قبل را تکرار کنید. هنگام بازی از اسپاتیفای لذت ببرید.

دیدید که ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران کار سختی نیست. فقط کافی است فیلترشکن خوبی داشته باشید تا شما را به ip خارجی متصل کند. متاسفانه این مملکت ماست دیگر! بقیه کار هم بسیار آسان است. یادتان نرود باید از ایمیلی استفاده کنید که صاحب‌ آن بالای 18 سال سن داشته باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *