اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست؟ تفاوت اکانت رایگان و پریمیوم اسپاتیفای

by بلاگ in اکتبر 11, 2022

خیلی وقت است که اسپاتیفای همه‌گیر شده. میلیون‌ها آهنگ، پادکست و برنامه رادیویی در آن وجود دارد. اسپاتیفای یکی از بهترین سرویس‌های پخش موسیقی است. به خصوص اگر اکانت پرمیوم اسپاتیفای داشته باشید. تفاوت اکانت پرمیوم اسپاتیفای و با اکانت رایگان آن، در نوع امکاناتی است که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم بدانیم اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست و تفاوت اکانت رایگان اسپاتیفای و پریمیوم آن در چه چیزهایی است. با اکانت بازار همراه باشید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست؟

مانند اکثر نرم‌افزارها، اسپاتیفای دو نوع اکانت دارد. رایگان و پریمیوم. مشخصا کاربران اکانت پریمیوم، با پرداخت مبلغی به صورت ماهانه، به امکاناتی دسترسی دارند که در اختیار کاربران اکانت رایگان نیست. قیمت اکانت‌های پریمیوم متفاوت است. این قیمت‌ها بستگی به برنامه‌ای دارد که انتخاب می‌کنید. قیمت اکانت‌های پریمیوم از ماهی حدودا 5 دلار شروع می‌شود تا حدودا ماهی 16 دلار.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه امکاناتی دارد؟

در اکانت رایگان اسپاتیفای، افراد دسترسی آزادانه به موسیقی‌ها ندارند. همچنین نمی‌توانند از بخش رادیویی اسپاتیفای استفاده کنند. به طور مثال شما در اکانت رایگان، فقط می‌توانید شش بار گزینه آهنگ بعدی را بزنید. در این اکانت قابلیت گوش دادن به آهنگ‌ها در صورت آفلاین را ندارید. همینطور کیفیت بالا هم در اختیار شما نیست. اما در اکانت پرمیوم اسپاتیفای تمام این امکانات را خواهید داشت.

حتما بخوانید: اکانت اسپاتیفای فمیلی چیست؟

تفاوت اکانت پرمیوم اسپاتیفای با اکانت رایگان در چیست؟

همانطور که بالا گفتیم، امکانات پرمیوم اسپاتیفای بیشتر است. در این اکانت می‌توانید چندین لیست پخش درست کنید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید. از قابلیت پخش رندوم موسیقی استفاده کنید تا آهنگ‌های جدیدی که تا به حال نشنیده‌اید را گوش دهید. بالاترین کیفیت صدا را خواهید داشت. می‌توانید با دنبال کردن خوانندگان، از آهنگ‌ها و آلبوم‌های جدید آن‌ها باخبر شوید. همچنین به پادکست‌ها و بخش رادیویی هم گوش دهید. با اکانت پریمیوم می‌توانید بدون قطعی، از شنیدن آهنگ‌ها لذت ببرید.

 همینطور در نسخه اکانت رایگان، تبلیغات وجود دارد که بعضی وقت‌ها آزاردهنده است. اما در نسخه پریمیوم، دیگر خبری از تبلیغات نیست. در نسخه رایگان نمی‌توانید اکانتتان را همزمان روی دستگاه دیگری هم داشته باشید. نمی‌توانید آهنگ‌ها را رد کنید تا به آهنگ بعدی برسید.

آیا خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌ارزد؟

اگر حتما می‌خواهید جزء اولین نفراتی باشید که جدیدترین آهنگ‌ها را می‌شنوند، کنترل کامل برنامه را داشته باشید، بتوانید در حالت آفلاین هم آهنگ گوش کنید و تبلیغ هم نبینید، بله! خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای ارزشش را دارد. قطعا با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای، تجربه‌ای معرکه و بدون محدودیت از شنیدن موسیقی خواهید داشت. 

چگونه اکانت پرمیوم اسپاتیفای بخرم؟

این داستان دیگر تکراری است. ایران تحریم است و نمی‌توانید به صورت مستقیم از اسپاتیفای، اکانت پریمیوم بخرید. باید از واسطه‌ها استفاده کنید. اکانت بازار یکی از واسطه‌هایی است که می‌توانید با کمک آن، اکانت اسپاتیفای پریمیوم بخرید و از کتابخانه‌ نامحدود موسیقی اسپاتیفای، کیف کنید.

قطعا برای استفاده بهتر از یک نرم‌افزار، خرید اکانت پریمیوم آن واجب است. اکانت اسپاتیفای پریمیوم و با اکانت رایگان آن بسیار متفاوت است. حالا می‌دانید اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست. با استفاده از این اکانت می‌توانی به جهان موسیقی دسترسی داشته باشید. 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *