پلی استیشن پلاس اکسترا چیست؟

by بلاگ in اکتبر 30, 2022

حتما با به حال با پلی استیشن پلاس آشنایی دارید. سرویسی که سونی برای پلی استیشن‌های 5 و 4 ارائه داد. با خرید پلی استیشن پلاس، می‌توانید به 700 بازی آنلاین دسترسی داشته باشید. آنلاین بازی کنید. به صورت گروهی بازی کنید. همینطور، بازی‌ها را با تخفیف‌های بیشتری بخرید. پلی استیشن پلاس اکسترا چطور؟ این سرویس هم به گوش‌تان آشنا می‌آید؟ در این مقاله می‌خواهیم بدانیم پلی استیشن اکسترا چیست. با ما همراه باشید.

پلی استیشن پلاس و رده‌های مختلف آن

زمانی که سونی، خبر سرویس پلی استیشن پلاس را داد، چند رده مختلف هم برای آن معرفی کرد. در هر رده از این سرویس، شما به امکانات خاصی دسترسی خواهید داشت. به طور مثال بازی‌های کلاسیک یوبی‌سافت پلاس در رده پلی‌استیشن‌پلاس‌اسنشال در دسترس نیستند؛ اما در رده اکسترا، در اختیار کاربران‌اند. اما در همه سرویس‌های پلی استیشن پلاس، ماهیانه بازی‌های رایگان خواهید داشت. همینطور، تخفیف‌های بیشتری رو بازی‌ها خواهید گرفت. می‌توانید به صورت آنلاین هم با دوستانتان بازی کنید.

پلی استیشن پلاس سه رده دارد:

  • PlayStation Plus Essential
  • PlayStation Plus Extra
  • PlayStation Plus Premium

هنگام خرید سرویس پلی استیشن پلاس، می‌توانید هر کدام از رده‌های سرویس را بخرید که مایل‌اید.

پلی استیشن اکسترا چیست؟

پلی استیشن اکسترا یکی از سرویس‌های پلی استیشن پلاس است. بازی‌هایی که روی این سرویس قرار دارند، از گرافیک و جذابیت منحصر‌به‌فرد برخوردارند. در میان سرویس‌هایی که در بالا نام بردیم، پلاس اکسترا توانست محبوبیت و شهرت فراوانی به‌دست آورد. با ویژگی‌های شگفت‌انگیزی که داشت در دنیای بازی و سرگرمی جنجال به‌پا کرد. به همین دلیل است که اکثر گیمرها سراغ پلی استیشن پلاس اکسترا آمدند. plus extra   را با در نظر گرفتن علایق بازی‌کن‌ها طراحی کرده‌اند. با جرات می‌توانیم بگوییم که این سرویس همه افراد را از سنین مختلف مجذوب خود می‌کند.

 قیمت سرویس پلی استیشن اکسترا حدود 15 دلار است. بعد از پایان هر ماه، باید دوباره سرویس را تمدید کنید. بازی‌های این دستگاه بسیار متنوع بوده و تعداد آن‌ها به ۴۰۰ عدد می‌رسد. البته باید بگوییم که اگر سرویس دوازده ماهه را بخرید، برای‌تان مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. قیمت سرویس 12 ماهه، 100 دلار است.

پلی استیشن اکسترا چه امکاناتی دارد؟

در همه سرویس‌های پلی استیشن پلاس بازی‌های ماهانه در اختیار شما قرار می‌گیرد. تخفیف‌های مخصوص را خواهید داشت. فضای ابری، share play هم در هر سه سرویس پلی استیشن پلاس وجود دارد. چیزی که پلی استیشن اکسترا را فریبنده می‌کند، امکانات دیگر آن است. در پلی استیشن پلاس اکسترا کاتالوگ بازی‌های PS4 و PS5 و بازی‌های کلاسیک یوبی‌سافت پلاس هم در اختیار شماست.

پلی استیشن پلاس اکسترا تنها یکی از سرویس‌های پرطرفدار پلی استیشن پلاس است. قیمت این سرویس، با توجه به امکاناتی که در اختیارتان می‌گذارد به صرفه است. اکثر گیمرها به خاطر قیمت مناسب و ویژگی‌های جذاب پلی استیشن اکسترا، طرفدار این سرویس شده‌اند. برای خرید اکانت پلی استیشن پلاس اکسترا، با اکانت بازار همراه شوید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *