آموزش ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای

by بلاگ in اکتبر 31, 2022

تا به حال همه جا درباره خوبی اسپاتیفای برای شنیدن موسیقی شنیده‌ایم. اما اسپاتیفای برای چیز دیگری هم مفید است! بله نشر موسیقی و پادکست. اسپاتیفای با میلیون‌ها طرفدار در سراسر جهان، مکان مناسبی برای شنیده شدن است. برای انتشار پادکست یا موسیقی خود در اسپاتیفای باید اکانت آرتیست داشته باشید. در این مقاله می‌خواهیم درباره آموزش ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

اکانت آرتیست اسپاتیفای چیست؟

اکانت اسپاتیفای آرتیست، سرویسی از اسپاتیفای برای تولیدکنندگان صوتی است. این سرویس به هنرمندان و تولیدکنندگان مکانی برای انتشار آثارشان می‌دهد. هنرمندان در این اکانت‌ها، می‌توانند آثار خود را منتشر کنند. اطلاعات آماری لازم را برای آنالیز بهتر به دست بیاورند. همچنین، درآمد کسب کنند.

کسب درآمد در اسپاتیفای چگونه است؟

هنرمندان مانند یوتیوب، می‌توانند در اسپاتیفای هم کسب درآمد کنند. مانند یوتیوب، راه درآمد هنرمندان در اسپاتیفای هم از طریق تبلیغات است. یکی از خوبی‌های اسپاتیفای برای کسب درآمد، حذف شرکت‌های واسطه تولید کننده بود. هنرمندان با استفاده از اسپاتیفای، می‌توانند آثار خود را مستقیم در اختیار شنونده قرار بدهند. همینطور، بدون واسطه، درآمد حاصل از نشر اثر خود را کسب کنند. البته اسپاتیفای با خواننده‌های معروف و شناخته شده، قرار داد امضا می‌کند که داستان آن‌ها متفاوت است. اسپاتیفای برای هنرمندان تازه‌کار، مکان مناسبی برای رشد است.

چگونه اکانت آرتیست اسپاتیفای بسازیم؟

اسپاتیفای برای تولیدکنندگان، نرم‌افزار متفاوتی را طراحی کرده است. برای ساخت اکانت آرتیست اسپاتیفای، باید نرم‌افزار spotify artist را نصب کنید. بعد از آن باید به اسپاتیفای ثابت کنید که شما یک هنرمند واقعی است. نترسید. کار سختی نیست. تمام این مراحل را، قدم به قدم، با یکدیگر مرور خواهیم کرد. برای انجام مرحله اول، نرم‌افزار را دانلود و نصب کنید. ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد به میلادی را وارد کنید. تا اینجا، بیشتر کار را انجام داده‌اید.

در مرحله دوم، باید به اسپاتیفای ثابت کنید که هنرمندی واقعی هستید. سرویس اسپاتیفای، خلاف بسیاری از پلتفرم‌ها اجازه نمی‌دهد هرکسی در آن محتوا بارگذاری کند. فقط هنرمندان تایید شده اسپاتیفای، اجازه بارگذاری دارند. اگر دوستی دارید که اکانت آرتیست اسپاتیفای دارد، می‌توانید از اون بخواهید که برای‌تان دعوت‌نامه‌ای بفرستد. این ساده‌ترین راه است.

بعضی از شرکت‌ها هم هستند که به شما برای گرفتن تایید اعتبار هنرمندان کمک می‌کنند. مثلا TuneCore یکی از همین شرکت‌هاست. وارد سایت‌شان شوید. آهنگ‌ها یا پادکست خود را در سایت بارگذاری کنید. این سایت به شما کمک می‌کند پروفایل هنرمند خود را بسازید و تایید هنرمند بودن را از اسپایتفای بگیرید.

اکانت اسپاتیفای آرتیست چه مزایایی دارد؟

هنرمندان و پادکست‌سازان، روز به روز بیشتر جذب اسپاتیفای می‌شوند. چون:

  • با اسپاتیفای می‌توانند رفتار شنوندگان خود را بررسی و تحلیل کنند؛
  • میزان بازدید از آثارشان را برای بقیه به نمایش بگذارند؛
  • کنسرت‌های آنلاین برگذار کنند و در فروش بلیط‌ها، درآمد کسب کنند؛
  • تبلیغ کنند و به ازای آن، پول دریافت کنند.

اگر اکانت اسپاتیفای پریمیوم دارید، هیچ نگران نباشید. اکانت پریمیوم با اکانت آرتیست اسپاتیفای دو چیز کاملا متفاوت است.

ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست، دنیای جدیدی را به هنرمندان تازه‌کار معرفی کرده است. در این دنیا، هرآنچه وجود دارد که هنرمندان برای پیشرفت به آن نیاز دارند. از همه بهتر اینکه، اسپاتیفای برای اکانت آرتیست، هزینه‌ای دریافت نمی‌کند! ساخت اکانت اسپاتیفای آرتیست و استفاده از آن کاملا رایگان است. با حذف واسطه‌ها، هنرمندان راحت‌تر می‌توانند آثار خود را به سمع و نظر شوندگان برسانند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *